FB

Specjalistyczne szkolenia służb ochrony poczty polskiej

Zapraszamy na DOSKONALĄCE szkolenia dla pracowników ochrony. Wszystkie osoby, które uzyskały wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony na początku 2014 r. muszą dostarczyć do właściwych terytorialnie Komend Wojewódzkich Policji zaświadczenie o odbyciu szkolenia doskonalącego - w terminie do końca roku 2018.

Czytaj więcej

Rządowy projekt w ramach programu Razem bezpieczniej

Zakończyliśmy realizację bezpłatnych szkoleń z zakresu PROCEDUR DZIAŁANIA W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH w placówkach oświatowych w Kielcach i ich najbliższym otoczeniu, w ramach rządowego programu Razem bezpieczniej - programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań.

Czytaj więcej

Rozpoczęcie kursów dla pracowników ochrony

Terminarz najbliższych szkoleń, zapisz się juz dziś!

KIELCE: "Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej", rozpoczęcie 12.02.2018 r.; Toruń, Bydgoszcz: Kursy doskonalące umiejętności kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

Czytaj więcej

Kurs "Instruktor Taktyki i Technik interwencji"

Zapraszamy na rozpoczynający się w dniu 6.01.2018 r. kurs "Instruktor Taktyki i Technik Interwencji".  Kurs gwarantuje zdobycie tytułu instruktora! Po ukończeniu kursu będziesz mógł prowadzić kursy zawodowe dla zainteresowanych osób, które chcą podjąć lub już podjęły pracę  w firmach ochrony lub innych służbach - Policji lub Straży Miejskiej.

Czytaj więcej

Rozpoczęcie kursu dla prac. ochrony w Kielcach

W dniu 15.11.2017 r. rozpoczynamy w Kielcach kolejną edycję kursu "Kwalifiowany pracownik ochrony fizycznej". W Poznaniu szkolenie rozpoczyna się 04.12.2017 r.

Czytaj więcej

SAMOOBRONA DLA KOBIET - bezpłatne zajęcia!

Zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia z SAMOOBRONY DLA KOBIET w ramach projektu "Akademia bezpieczeństwa - edukacja dla bezpieczeństwa dzieci, młodzieży i seniorów w Kielcach.

Czytaj więcej

Akredytacja Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

Z dumą informujemy, iż w dniu 26.10.2017 r. Stowarzyszenie "PASSA" otrzymało Akredytację Świętokrzyskiego Kuraotra Oswiaty nr KO.II.546.4.2017 na realizację szkoleń z zakresu ochrony osób i mienia - najwyższy certyfikat jakości Ministra Edukacji Narodowej przyznawany jednostkom szkoleniowym przez właściwego Kuratora Oświaty.

Czytaj więcej

Voucher na zajęcia z samoobrony!

Chcesz zrobić komuś wyjątkową niespodziankę? Wybierz oryginalny prezent! Zapraszamy do zakupu voucherów upominkowych na szkolenia z SAMOOBRONY realizowane przez Centrum "PASSA".

Czytaj więcej

Bezpłatne szkolenia dla seniorów!

Gorąco zapraszamy na udział w najnowszym projekcie Stowarzyszenia pn.: "Odkryj swoją moc! Vademecum bezpiecznego seniora". Projekt zakłada realizację cyklicznych seminariów dla osób starszych dotyczących edukacji społecznej na rzecz bezpieczeństwa . 

Czytaj więcej

Szkolenie z zakresu zabezpieczenia imprez masowych

Zapraszamy kolejną edycję szkoleń z zakresu zabezpieczenia imprez masowych: kurs dla członków służby porządkowej i informacyjnej. Miejscowość: Wodzisław; Termin: 16-17.06.2017 r.

Czytaj więcej

Kurs na licencję DETEKTYWA

W dniu 24.10.2016 r. rozpoczynamy kurs na licencję DETEKTYWA. Szkolenie będzie trwało 5 dni. W związku z deregulacją zawodu Detektywa, licencję uzyskasz w Komendzie Wojewódzkiej Policji bez egzaminów! Zapraszamy! 508-803-111.

Czytaj więcej

Strzelanie doskonalące dla kwalifikowanych pracowników ochrony

W dniach 27-28.09.2016 r. na atestowanej strzelnicy w Jędrzejowie odbywać się będzie strzelanie doskonalące dla kwalifikowanych pracowników ochrony świętokrzyskich firm ochrony. Uczestnicy będą strzelać dynamicznie, z krótkiego dystansu. Szkolenie ukierunkowane będzie na ochronę VIP. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny. 

Czytaj więcej

Wspólne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa z Komendą Wojewódzką Policji w Kielcach

Informujemu, iż Centrum Kształcenia "PASSA" rozpoczęło współpracę z KWP w Kielcach w zakresie realizowania wspólnych szkoleń/programów/warsztatów z zakresu bezpieczeństwa. Przedsięwzięcie ma charakter darmowych szkoleń dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego. O szczegółach współpracy poinfomujemy Państwa niebawem. Patronat honorowy nad programem objął Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach.

Czytaj więcej