FB

Specjalistyczne szkolenia służb ochrony poczty polskiej

Miło nam poinformować, iż nasze Europejskie Centrum Bezpieczeństwa realizować będzie kolejne wielkie przedsięwzięcie. Tym razem zaufała nam POCZTA POLSKA. W latach 2017-2018 zrealizujemy na terenie całego kraju szkolenia doskonalące dla SŁUŻB OCHRONY Poczty Polskiej.

Czytaj więcej

Rządowy projekt w ramach programu Razem bezpieczniej

Projekt zakłada realizację bezpłatnych szkoleń z zakresu PROCEDUR DZIAŁANIA W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH w placówkach oświatowych w Kielcach i ich najbliższym otoczeniu, w ramach rządowego programu Razem bezpieczniej - programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań.

Czytaj więcej

Rozpoczęcie kursów dla pracowników ochrony

Terminarz najbliższych szkoleń, zapisz się juz dziś!

KIELCE: "Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej", rozpoczęcie 28.08.2017 r.; KIELCE: kursy z zakresu zabezpieczenia imprez masowych, termin: 03.08.2017 r. 

Czytaj więcej

Voucher na zajęcia z samoobrony!

Chcesz zrobić komuś wyjątkową niespodziankę? Wybierz oryginalny prezent! Zapraszamy do zakupu voucherów upominkowych na szkolenia z SAMOOBRONY realizowane przez Centrum "PASSA".

Czytaj więcej

Bezpłatne szkolenia dla seniorów!

Gorąco zapraszamy na udział w najnowszym projekcie Stowarzyszenia pn.: "Odkryj swoją moc! Vademecum bezpiecznego seniora". Projekt zakłada realizację cyklicznych seminariów dla osób starszych dotyczących edukacji społecznej na rzecz bezpieczeństwa . 

Czytaj więcej

Szkolenie z zakresu zabezpieczenia imprez masowych

Zapraszamy kolejną edycję szkoleń z zakresu zabezpieczenia imprez masowych: kurs dla członków służby porządkowej i informacyjnej. Miejscowość: Wodzisław; Termin: 16-17.06.2017 r.

Czytaj więcej

Prawo zamówień publicznych

Zapraszamy na SZKOLENIE z zakresu nowelizacji ustawy PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH 2016. Szkolenie dydykowane jest zarówno dla zamawiających jak i dla wykonawców, w trakcie którego zostaną przedstawione wprowadzone do ustawy Pzp zmiany oraz zmiany w zakresie sposobu rozumienia i interpretacji przepisów.

Czytaj więcej

Kurs na licencję DETEKTYWA

W dniu 24.10.2016 r. rozpoczynamy kurs na licencję DETEKTYWA. Szkolenie będzie trwało 5 dni. W związku z deregulacją zawodu Detektywa, licencję uzyskasz w Komendzie Wojewódzkiej Policji bez egzaminów! Zapraszamy! 508-803-111.

Czytaj więcej

Strzelanie doskonalące dla kwalifikowanych pracowników ochrony

W dniach 27-28.09.2016 r. na atestowanej strzelnicy w Jędrzejowie odbywać się będzie strzelanie doskonalące dla kwalifikowanych pracowników ochrony świętokrzyskich firm ochrony. Uczestnicy będą strzelać dynamicznie, z krótkiego dystansu. Szkolenie ukierunkowane będzie na ochronę VIP. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny. 

Czytaj więcej

Wspólne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa z Komendą Wojewódzką Policji w Kielcach

Informujemu, iż Centrum Kształcenia "PASSA" rozpoczęło współpracę z KWP w Kielcach w zakresie realizowania wspólnych szkoleń/programów/warsztatów z zakresu bezpieczeństwa. Przedsięwzięcie ma charakter darmowych szkoleń dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego. O szczegółach współpracy poinfomujemy Państwa niebawem. Patronat honorowy nad programem objął Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach.

Czytaj więcej