FB

Jubileusz PASSY - 10 lat!

Stowarzyszenie "PASSA" obchodzi właśnie jubileusz 10 lecia istnienia. Nieustannie na przestrzeni lat poszerzaliśmy ofertę szkoleniową - konsekwentnie propagując bezpieczeństwo publiczne i osobiste. Zapraszamy na kursy, szkolenia, przedsięwzięcia edukacyjne, z których skorzystało już ponad 50 tyś os.

Czytaj więcej

Szkolenie dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń

Szkolenie jest przeznaczone dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń do celów: ochrony osobistej, ochrony osób i mienia, łowieckich, sportowych, rekonstrukcji historycznych, kolekcjonerskich, pamiątkowych, szkoleniowych oraz dla pracowników ochrony ubiegających się o dopuszczenie do pracy z bronią.

Czytaj więcej

WYPADEK TO NIE PRZYPADEK

Kampania edukacyjna „WYPADEK TO NIE PRZYPADEK – Przeciwdziałaj! Pomagaj!” skierowana jest do uczniów kieleckich szkół. Jej nadrzędnym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach.

Czytaj więcej

Kursy dla pracowników ochrony!

Trwa nabór na kurs "Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej" oraz kurs "Doskonalący umiejętności kwalifikowanych pracowników ochrony" - z wykorzystaniem metod nauczania zdalnego, w związku z COVID-19. KIELCE, WARSZAWA!

Czytaj więcej

Warsztaty z Maciejem Orłosiem

Skuteczne wystąpienia przed publicznością i kamerą - profesjonalne warsztaty prowadzone przez Macieja Orłosia, w których uczestniczyła Prezes Stowarzyszenia "PASSA" Katarzyna Banasik.

Czytaj więcej

Bezpiecznie nad wodą - HEL 2021

W roku 2021 Stowarzyszenie "PASSA" kontynuowało rozpoczęty w roku 2019 projekt #NIEZATAPIALNI z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa nad wodą.

Czytaj więcej

PIE(rw)SZY na przejściu!!!

W czerwcu br. zainaugurowaliśmy kampanię edukacyjną "PIE(rw)SZY na przejściu" propagującą zmianę przepisów w obrębie przejść dla pieszych! Akcja dotyczy zwiększenia wiedzy i świadomości w zakresie aktualnych przepisów prawa dotyczących poruszania się pojazdów i pieszych na przejściach dla pieszych.

Czytaj więcej

PIE(rw)SZY na przejściu!!!!

"PIE(rw)SZY na przejściu" kampania edukacyjna propagująca zmianę przepisów w obrębie przejść dla pieszych! Akcja dotyczy zwiększenia wiedzy i świadomości w zakresie aktualnych przepisów prawa dotyczących poruszania się pojazdów i pieszych na przejściach dla pieszych.

Czytaj więcej

Czyste Serce 2020- Nagroda Wojewody

Prezes Stowarzyszenia "PASSA" odebrała z rąk Wojewody Świętokrzyskiego nagrodę "Czyste serce" za działalność społeczną w zakresie propagowania bezpieczeństwa mieszkańców woj. świętokrzyskiego.

Czytaj więcej

Akcja Defibrylacja! - Każdy może uratować życie!

Fotorelacja z inauguracji kampanii edukacyjnej propagującej korzystanie z defibrylatorów AED, która odbyła się  w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach.

Czytaj więcej

Akcja Defibrylacja! - Każdy może uratować życie!

Przedstawiamy videorelację z inauguracji kampanii edukacyjnej propagującej korzystanie z defibrylatorów AED. W ramach kampanii obalamy mity związane z użyciem defibrylatorów! Co to jest AED? Jak użyć AED? Gdzie znaleźć AED?

Czytaj więcej

#NIEZATAPIALNI - kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą

Relacja z warsztatów z zakresu edukacja dla bezpieczeństwa nad wodą realizowanych w Helu w ramach akcji #kręcimniebezpieczeństwonadwodą! #NIEZATAPIALNI!

Czytaj więcej

Podsumowanie projektu Akademia bezpieczeństwa 3

Videorelacja z podsumowania projektu "Akademia Bezpieczeństwa III" w sali konferencyjnej Centrum Kongresowego "Targi Kielce" realizowanego w ramach rządowego programu przeciwdziałania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej".

Czytaj więcej