FB

Akcja Defibrylacja! - Każdy może uratować życie!

Przedstawiamy videorelację z inauguracji kampanii edukacyjnej propagującej korzystanie z defibrylatorów AED. W ramach kampanii obalamy mity związane z użyciem defibrylatorów! Co to jest AED? Jak użyć AED? Gdzie znaleźć AED?

Czytaj więcej

Kursy dla pracowników ochrony!

Trwa nabór na kurs "Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej" oraz kurs "Doskonalący umiejętności kwalifikowanych pracowników ochrony" - z wykorzystaniem metod nauczania zdalnego, w związku z COVID-19. KIELCE, WARSZAWA!

Czytaj więcej

Akcja Defibrylacja! - Każdy może uratować życie!

Fotorelacja z inauguracji kampanii edukacyjnej propagującej korzystanie z defibrylatorów AED, która odbyła się 5.10.2020 r. w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach.

Czytaj więcej

#NIEZATAPIALNI - kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą

Relacja z warsztatów z zakresu edukacja dla bezpieczeństwa nad wodą realizowanych w Helu w ramach akcji #kręcimniebezpieczeństwonadwodą! #NIEZATAPIALNI!

Czytaj więcej

Akcja Defibrylacja

W lipcu 2020 wspólnie z Wojewodą Świętokrzyskim, Świętokrzyską Policją, Komendą Miejską PSP w Kielcach oraz PZU Zdrowie rozpoczęliśmy przygotowania do kampanii edukacyjnej propagującej korzystanie z defibrylatorów AED. 

Czytaj więcej

"Zarządzanie Kryzysowe"

W czerwcu 2020 wraz z firmą INSTIN zrealizowaliśmy dla studentów Uniwersytetu w Białymstoku certyfikowane szkolenie pn.: "Zarządzanie kryzysowe".

Czytaj więcej

Podsumowanie projektu Akademia bezpieczeństwa 3

Videorelacja z podsumowania projektu "Akademia Bezpieczeństwa III" w sali konferencyjnej Centrum Kongresowego "Targi Kielce" realizowanego w ramach rządowego programu przeciwdziałania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej".

Czytaj więcej

#HelpCameroon

Stowarzyszenie Aktywności Zawodowej  "PASSA" w Kielcach włączyło się aktywnie w niesienie pomocy mieszkańcom wioski Limayi, Mawell w Kamerunie (Środkowa Afryka). Hasło zainicjowanej przez Stowarzyszenie pomocy to: #HelpCameroon.

Czytaj więcej

Podsumowanie projektu Akademia bezpieczeństwa 3

W dniu 11.12.2019 r. w sali konferencyjnej "Lambda" Centrum Kongresowego "Targi Kielce" odbyło się uroczyste podsumowanie projektu "Akademia Bezpieczeństwa" realizowanego w ramach rządowego programu przeciwdziałania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej".

Czytaj więcej

"AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA III"

AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA III - edukacja dla bezpieczeństwa placówek oświatowych i kobiet w woj. świętokrzyskim". Rozpoczynamy realizację projektu! Zapraszamy placówki oświatowe z woj. świętokrzyskiego. Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY!! Projekt realizowany jest w okresie październik - grudzień 2019.

Czytaj więcej

Wypadek na drodze krajowej nr 7

Rozbity samochód i trzy poszkodowane osoby na drodze krajowej nr 7, na węźle Niewachlów. Taki obraz mogli obserwować w dniach 8-9.10.2019 r. kierujący poruszający sie w rejonie drogi ekspresowej. Wszystko to w ramach realizacji spotu edukacyjnego, którego współtwórcami są Stowarzyszenie "PASSA", policjanci, strażacy i ratownicy medyczni.

Czytaj więcej

Inauguracja rządowego programu "Razem bezpieczniej" 2019

W dniu 13.08.2019 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystym podpisaniu umów na realizację projektów w ramach rządowego programu przeciwdziałania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej" im. W. Stasiaka na lata 2018-2020.

Czytaj więcej

#NIEZATAPIALNI - edukacja dla bezpieczeństwa nad wodą

W miesiącu sierpniu Stowarzyszenie "PASSA" wspólnie z FORMOZA-RIB  zrealizowało na HELU autorski projekt "#NIEZATAPIALNI" w ramach rządowego programu przeciwdziałania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej".

Czytaj więcej

"Laur Świętokrzyski 2018"

Z ogromną dumą i radością informujemy, iż Stowarzyszenie Aktywności Zawodowej „PASSA” w Kielcach zostało laureatem Nagrody Wojewody Świętokrzyskiego „LAUR ŚWIĘTORKZYSKI 2018” w kategorii DZIAŁANIE NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA!.

Czytaj więcej

123