FB

PIE(rw)SZY na przejściu!!!

W czerwcu br. zainaugurowaliśmy kampanię edukacyjną "PIE(rw)SZY na przejściu" propagującą zmianę przepisów w obrębie przejść dla pieszych! Akcja dotyczy zwiększenia wiedzy i świadomości w zakresie aktualnych przepisów prawa dotyczących poruszania się pojazdów i pieszych na przejściach dla pieszych.

Czytaj więcej

Szkolenie dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń

Szkolenie jest przeznaczone dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń do celów: ochrony osobistej, ochrony osób i mienia, łowieckich, sportowych, rekonstrukcji historycznych, kolekcjonerskich, pamiątkowych, szkoleniowych oraz dla pracowników ochrony ubiegających się o dopuszczenie do pracy z bronią.

Czytaj więcej

To już prawie 10 lat!

W tym roku Stowarzyszenie "PASSA" obchodzić będzie jubileusz 10 lecia istnienia. Nieustannie na przestrzeni lat poszerzaliśmy ofertę szkoleniową - konsekwentnie propagując bezpieczeństwo publiczne i osobiste. Zapraszamy na kursy, szkolenia, przedsięwzięcia edukacyjne, z których skorzystało już ponad 50 tyś os.

Czytaj więcej

Czyste Serce 2020- Nagroda Wojewody

18 grudnia 2020 r. Prezes Stowarzyszenia "PASSA" odebrała z rąk Wojewody Świętokrzyskiego nagrodę "Czyste serce" za działalność społeczną w zakresie propagowania bezpieczeństwa mieszkańców woj. świętokrzyskiego.

Czytaj więcej

Kursy dla pracowników ochrony!

Trwa nabór na kurs "Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej" oraz kurs "Doskonalący umiejętności kwalifikowanych pracowników ochrony" - z wykorzystaniem metod nauczania zdalnego, w związku z COVID-19. KIELCE, WARSZAWA!

Czytaj więcej

Akcja Defibrylacja! - Każdy może uratować życie!

Fotorelacja z inauguracji kampanii edukacyjnej propagującej korzystanie z defibrylatorów AED, która odbyła się 5.10.2020 r. w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach.

Czytaj więcej

Akcja Defibrylacja! - Każdy może uratować życie!

Przedstawiamy videorelację z inauguracji kampanii edukacyjnej propagującej korzystanie z defibrylatorów AED. W ramach kampanii obalamy mity związane z użyciem defibrylatorów! Co to jest AED? Jak użyć AED? Gdzie znaleźć AED?

Czytaj więcej

#NIEZATAPIALNI - kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą

Relacja z warsztatów z zakresu edukacja dla bezpieczeństwa nad wodą realizowanych w Helu w ramach akcji #kręcimniebezpieczeństwonadwodą! #NIEZATAPIALNI!

Czytaj więcej

Akcja Defibrylacja

W lipcu 2020 wspólnie z Wojewodą Świętokrzyskim, Świętokrzyską Policją, Komendą Miejską PSP w Kielcach oraz PZU Zdrowie rozpoczęliśmy przygotowania do kampanii edukacyjnej propagującej korzystanie z defibrylatorów AED. 

Czytaj więcej

"Zarządzanie Kryzysowe"

W czerwcu 2020 wraz z firmą INSTIN zrealizowaliśmy dla studentów Uniwersytetu w Białymstoku certyfikowane szkolenie pn.: "Zarządzanie kryzysowe".

Czytaj więcej

Podsumowanie projektu Akademia bezpieczeństwa 3

Videorelacja z podsumowania projektu "Akademia Bezpieczeństwa III" w sali konferencyjnej Centrum Kongresowego "Targi Kielce" realizowanego w ramach rządowego programu przeciwdziałania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej".

Czytaj więcej

#HelpCameroon

Stowarzyszenie Aktywności Zawodowej  "PASSA" w Kielcach włączyło się aktywnie w niesienie pomocy mieszkańcom wioski Limayi, Mawell w Kamerunie (Środkowa Afryka). Hasło zainicjowanej przez Stowarzyszenie pomocy to: #HelpCameroon.

Czytaj więcej

Podsumowanie projektu Akademia bezpieczeństwa 3

W dniu 11.12.2019 r. w sali konferencyjnej "Lambda" Centrum Kongresowego "Targi Kielce" odbyło się uroczyste podsumowanie projektu "Akademia Bezpieczeństwa" realizowanego w ramach rządowego programu przeciwdziałania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej".

Czytaj więcej