nasz zespół

Powszechnie przyjmuje się zasadę, że organizatorów fundacji jednoczy kapitał, zaś twórców stowarzyszeń wzajemne, pozytywne relacje międzyludzkie, zaufanie i przyjaźń. Tak też było w naszym przypadku.

Naszym głównym atutem są doskonale wykształceni, energiczni i skuteczni w działaniu  członkowie, dzięki nim Stowarzyszenie może skutecznie realizować swoją misję.

Są to m.in. prawnicy, eksperci ds. bezpieczeństwa, instruktorzy samoobrony i wyszkolenia strzeleckiego, byli żołnierze jednostek specjalnych, psycholodzy, pedagodzy, kuratorzy sądowi - dajemy zatem realną gwarancję skuteczności oferowanych przedsięwzięć.

Jesteśmy osobami zdeterminowanymi w działaniu, pełnymi energii i życiowej pasji, jaką jest propagowanie bezpieczeństwa.  Więcej o nas w zakładce „poznajmy się”.