FB

#niezatapialni - bezpieczne wakacje!

Video relacja z działań profilaktycznych realizowanych w Helu z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa nad wodą. I pomoc przedmedyczna, pokazy akcji ratowniczych z wykorzystaniem psów poszukiwawczo-ratowniczych, gry i zabawy edukacyjne.

Więcej

Jak przetrwać na polu walki!

50 minutowy film instruktażowy na temat zasad organizacji bezpiecznego schronu (w tym plecak przetrwania), zasad działania na polu walki, procedur działania w przypadku ataku uzbrojonego napastnika, zasad bezpiecznego obchodzenia się z bronią, wyszkolenia strzeleckiego,

Więcej

I Ty możesz zostać żołnierzem RP!

Spot propagujący zawodową służbę wojskową zrealizowany wspólnie z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach w ramach projektu "My Młode Pokolenie - Tobie Ojczyzno!". Zostań żołnierzem RP! Projekt dofinansowało Ministerstwo Obrony Narodowej.

Więcej

Nie daj się sprzedać!!!!

Handel ludźmi to nie sceny z filmu! Takie rzeczy dzieją się naprawdę! Współczesne niewolnictwo może przybierać różną formę - zmuszanie do prostytucji, handel organami, przymusowa praca, zmuszanie do żebractwa czy nielegalne adopcje. Bądź czujny! Nie daj się sprzedać !!!!

Więcej

Czujni - zawsze bezpieczni!

Spot propagujący montaż czujników dymu w ramach kampanii edukacyjnej przeciwdziałającej pożarom w budynkach mieszkalnych "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa".

Więcej

WYPADEK TO NIE PRZYPADEK

Film propagujący bezpieczeństwo na drogach – tj. minimalizowanie skutków wypadków, zasady zabezpieczenia miejsca zdarzenia, zasady udzielania I pomocy, propagowanie obowiązujących przepisów prawa dotyczących kierowców, pieszych, rowerzystów i użytkowników hulajnóg elektrycznych. 

Bezpieczeństwo nad wodą

Podczas letniego wypoczynku nie zapominajmy o bezpieczeństwie nad wodą! Brawura, lekkomyślność, alkohol mogą doprowadzić do tragedii. BEZPIECZNYCH WAKACJI 2022! #NIEZATAPIALNI - spot nakręcony w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwa nad wodą" przez Stowarzyszenie "PASSA", Formoza-Rib, Pomorską Policję i OSP Hel.

Lodowa pułapka!

#bezpieczneferie! Zalew to Lodowa pułapka!!! Pamiętajcie o zasadach bezpiecznego wypoczynku. Korzystajcie tylko ze strzeżonych lodowisk!!! Jak poradzić sobie w sytuacji zagrożenia - o tym wszystkim dowiecie się, oglądając spot edukacyjny nakręcony w ramach akcji "Bezpieczne ferie".

PIE(rw)SZY na przejściu!!!

Spot nakręcony w ramach kampanii edukacyjnej dotyczącej zwiększenia wiedzy i świadomości w zakresie aktualnych przepisów prawa dotyczących poruszania się pojazdów i pieszych na przejściach dla pieszych - PIE(rw)SZY na przejściu !!!

Akcja Defibrylacja! - Każdy może uratować życie!

"AKCJA DEFIBRYLACJA" film nakręcony w ramach kampanii edukacyjnej propagującej korzystanie z defibrylatorów AED.

Więcej

Wtargnięcie napastnika do szkoły

Procedury działania w sytuacji wtargnięcia do szkoły uzbrojonego napastnika, czyli jak zachować się w sytuacji zagrożenia. Kolejne działania Stowarzyszenia "PASSA" i Policji Świętokrzyskiej w zakresie edukacji dla bezpieczeństwa.

Więcej

Wyścig z czasem - korytarz życia!

Film instruktażowy "Wyścig z czasem" ukazuje procedury działania w sytuacji zagrożeń w ruchu drogowym, między innymi jak powinni zachować się uczestnicy i świadkowie wypadku, jak należy udzielać pomocy, jak zabezpieczyć miejsce zdarzenia oraz jak tworzyć korytarz życia.

Więcej

To tylko dwa tygodnie - nie zmarnuj tego!

Spot nakręcony w ramach akcji profilaktycznej Stowarzyszenia "PASSA", Wojewody Świętokrzyskiego oraz Policji Świętokrzyskiej celem propagowania bezpiecznych zachowań podczas ferii zimowych .... hejt, kradzież tożsamości, pornografia, uzależnienia - nie zmarnuj ferii!

Zaufaj doświadczeniu! Razem bezpieczniej!

Doświadczenie, profesjonalizm, państwowe uprawnienia, współpraca z instytuacjami i służbai odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, znakomite podejście instruktorów do uczestników zajęć oraz wspaniała atmosfera. Zdobycie nowych umiejętności gwarantowane!

"#niezatapialni - akcja ratunkowa"

Główną przyczyną utonięć jest alkohol. Przypominamy - spożywanie alkoholu i innych środków odurzających na terenie kąpieliska jest surowo zabronione. Nie każda akcja ratunkowa kończy się szczęśliwie - nie pozwól, aby bezmyślność pociągnęła Cię na dno ....

#NIEZATAPIALNI - edukacja dla bezpieczeństwa nad wodą

Videorelacja ze zrealizowanych działań w ramach projektu #NIEZATAPIALNI. Projekt zakładał podjęcie różnorodnych przedsięwzięć prowadzących do zwiększenia bezpieczeństwa nad akwenami wodnymi.

123