Kurs Ochrona imprez masowych - Wrocław

Od dawna myślisz o pracy w zawodzie ochroniarza imprez masowych? Kurs we Wrocławiu to propozycja stworzona dla Ciebie! Przeprowadzamy szkolenie, dzięki któremu zdobędziesz nowe kwalifikacje zawodowe jako członek służby porządkowej i informacyjnej.

• 24 godziny dydaktyczne
  • Kurs trwa 2 dni
  • Zajęcia stacjonarne i zdalne
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Dla osób pełnoletnich
  • Cena: 150 zł / osoba
  • W cenie praktyczne szkolenie z samoobrony

Masz pytania? Zadzwoń, tel. 508 803 111

Służba porządkowa i informacyjna - Kurs Wrocław - Organizacja

Program kursu dla Służby Porządkowej i Informacyjnej we Wrocławiu jest zgodny z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30.08.2011 r. dw sprawie wymogów jakie powinni spełniać kierownik ds. bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne. Posiadamy akredytację kuratorium oświaty.

Nasz kurs ochrony imprez masowych trwa 2 dni, zawiera aż 24 godziny (stacjonarne i zdalne). Cena wynosi 150 zł od osoby. Jedynym warunkiem jest pełnoletność. Osobom, które są na starcie swojej kariery w branży ochroniarskiej, oferujemy wsparcie w znalezieniu zatrudnienia.

Celem szkolenia jest nabycie przez uczestników uprawnień do wykonywania zadań członka służby porządkowej i informacyjnej. W ramach zajęć oferujemy nieodpłatne zajęcia praktyczne z samoobrony.

Korzyści z uprawnień po kursie ochrona imprez masowych

• Szybkie zdobycie kwalifikacji - w przeciągu dwóch dni szkoleniowych uczestnicy kursu zyskują nowe kwalifikacje zawodowe, które umożliwiają im rozpoczęcie pracy w branży ochrony imprez masowych.
  • Dla wszystkich - w szkoleniu mogą wziąć udział i mężczyźni, i kobiety o różnym poziomie doświadczenia.
  • Atrakcyjne perspektywy zatrudnienia - po ukończeniu szkolenia uczestnicy mają większe szanse na pracę w ochronie różnych imprez masowych, takich jak koncerty, festyny, mecze piłkarskie, które odbywają się regularnie zarówno we Wrocławiu, jak i na terenie całego kraju.
  • Bezterminowe uprawinienia - zdobyte podczas kursu ochrony imprez masowych we Wrocławiu uprawnienia są ważne bezterminowo, co oznacza, że nie ma konieczności ich odnawiania ani ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z tym procesem.
  • Profesjonalne szkolenie - doświadczona kadra szkoleniowa przekazuje kursantom solidne pokłady wiedzy i umiejętności, które są niezbędne do skutecznych interwencji w trakcie różnorodnych wydarzeń.
  • Zgodność z prawem - kurs odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, co pozwala uczestnikom zdobyć niezbędne uprawnienia do wykonywania zadań członka służby porządkowej i informacyjnej.
  • Praktyczne przygotowanie - oferujemy praktyczne ćwiczenia i symulacje, które wdrażają uczestników do działania przy rzeczywistych, nieoczekiwanych sytuacjach podczas pracy na imprezach masowych.
  • Pomoc w znalezieniu pracy - uczestnicy mogą liczyć na nasze wsparcie w zakresie poszukiwania zatrudnienia w sektorze ochrony imprez masowych.
  • Rozwój osobisty - udział w kursie ochrony imprez masowych we Wrocławiu pozwala poszerzyć swoje umiejętności interpersonalne i nabyć pewności siebie w podejmowaniu decyzji podczas pracy w stresujących warunkach.

Zdobądź zatrudnienie w ochronie eventów

Kurs dla członków Służby Porządkowej i Informacyjna we Wrocławiu otworzy przed Tobą nowe możliwości zawodowe w fascynującej, a zarazem odpowiedzialnej dziedzinie ochrony imprez masowych. Chcesz ochraniać mecze piłki nożnej na Stadionie Tarczyńki Arena Wrocław lub mecze WKS Śląsk Wrocław lub koncerty polskich i międzynarodowych gwiazd w Hali Stulecia? Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją przygodę w ochronie imprez masowych we Wrocławiu!