FB

Kursy ochroniarskie - Wrocław

Oferujemy kursy ochroniarskie we Wrocławiu: kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej, kurs doskonalący pracowników ochrony, przygotowanie do egzaminu na pozwolenie na broń, kurs członków służby porządkowej i informacyjnej, kierownik ds. bezpieczeństwa. Sprawdź naszą ofertę!

Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

Oferujemy kompleksowy kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony we Wrocławiu, który pozwala nabyć niezbędną wiedzę i umiejętności, aby zostać profesjonalnym, licencjonowanym pracownikiem ochrony.

Po kursie na pracownika ochrony można zyskać pełne uprawnienia do pracy w branży - bez egzaminów państwowych! Po otrzymaniu Wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony można ubiegać się o pozwolenie na pracę z bronią.

Zapisz się - nabór trwa!

Kurs doskonalący pracowników ochrony

Kurs doskonalący pracowników ochrony

Każdy kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej ma obowiązek odbycia kursu doskonalącego - raz na 5 lat oraz przedłożenia stosownego zaświadczenia właściwemu komendantowi wojewódzkiemu Policji. Obowiązek ten determinuje treść artykułu 38b ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia.

Regularnie organizujemy kursy doskonalące dla pracowników ochrony we Wrocławiu. Zapisz się już dziś - nabór trwa!

Przygotowanie do egzaminu na pozwolenie na broń

Przygotowanie do egzaminu na pozwolenie na broń

Kurs pozwolenie na broń przeznaczony jest dla kwalifikowanych pracowników ochrony, którzy chcą przygotować się do egzaminu państwowego, a także dla wszystkich osób, które starają się o pozwolenie na broń w celu ochrony osobistej, ochrony osób i mienia, sportowym, łowieckim, kolekcjonerskim, pamiątkowym, szkoleniowym.

Zapisz się na kurs przygotowujący do egzaminu na posiadanie broni we Wrocławiu.

Kurs członków służby porządkowej i informacyjnej

Kurs członków służby porządkowej i informacyjnej

Chcesz zostać ochroniarzem imprez masowych we Wrocławiu? Kurs członków służby porządkowej i informacyjnej jest dla Ciebie! To szkolenie specjalnie dla członków służby porządkowej i informacyjnej, dzięki któremu będziesz mógł zyskać uprawnienia do pracy na masowych eventach.

Zapisz się już dziś!

Kierownik ds. bezpieczeństwa

Kierownik ds. bezpieczeństwa

Szkolenie we Wrocławiu uprawniające do kierowania zespołem pracowników na imprezach masowych. Program realizowany jest zgodnie z Rozporządzeniem RM z dnia 30.08.2011 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik ds. bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne.

Zapisz się już dziś!

Zainteresowany?

Interesuje Cię nasz kurs? Zostaw numer telefonu a oddzwonię.