Ochrona imprez masowych kurs - Warszawa

Kiedy słyszysz dźwięki rozbawionej publiczności, emocjonujących meczów piłkarskich, czy fascynujących koncertów, zastanawiasz się, kto stoi na straży i zapewnia bezpieczeństwo na tych wydarzeniach? Jeśli tak, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję - kurs Ochrona imprez masowych. To szkolenie specjalnie dla członków służby porządkowej i informacyjnej, dzięki któremu będziesz mógł zyskać uprawnienia do pracy na masowych eventach.

• Program: 24 h dydaktyczne (Zajęcia zdalne i stacjonarne)
  • Czas trwania: 2 dni
  • Wymagania: 18 lat
  • Koszt: 150,00 zł

Osoba, która posiada wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony po ukończeniu szkolenia pełni na imprezach masowych funkcję członka służby porządkowej, natomiast osoby nie posiadające wpisu podczas imprez masowych pełnią funkcję członka służby informacyjnej.

Masz pytania? Zadzwoń, tel. 508 803 111

Służba porządkowa i informacyjna kurs - organizacja szkolenia w Warszawie

Nasz kurs ochrony imprez masowych w Warszawie trwa zaledwie 2 dni, a program szkolenia oparty jest na Rozporządzeniu RM z dnia 30.08.2011 r. w sprawie wymogów jakie powinni spełniać kierownik ds. bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne.

Co więcej, posiadamy akredytację Kuratora Oświaty!

Szkolenie obejmuje 24 godziny dydaktyczne, prowadzone zarówno w formie zdalnej, jak i stacjonarnej. Aby wziąć udział w naszym szkoleniu, wystarczy mieć ukończone 18 lat, a cena kursu wynosi tylko 150,00 zł.

Dodatkowo, w ramach kursu ochrona imprez masowych w Warszawie oferujemy bezpłatne praktyczne zajęcia z samoobrony.

Ochrona imprez masowych - kurs pełen korzyści

Kurs na członka służby porządkowej i informacyjnej odbywa się w Warszawie i daje wiele korzyści, takich jak:

• Szybkie zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych: Nasz intensywny kurs dla członków słuby porządkowej i informacyjnej trwa zaledwie 2 dni, dzięki czemu szybko zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy na imprezach masowych. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą szybko zaistnieć na rynku pracy i znaleźć zatrudnienie w zawodzie ochroniarza.
  • Możliwość zatrudnienia na różnorodnych imprezach masowych: Po ukończeniu kursu Ochrona imprez masowych będziesz miał okazję pracować na różnego rodzaju wydarzeniach, takich jak koncerty, festyny, mecze piłkarskie czy inne  sportowo-rozrywkowe eventy. Dzięki temu nie tylko zyskasz ciekawe doświadczenia, ale również będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności w praktyce zawodowej.
  • Kurs dla każdego: Nasz kurs dla członków służby porządkowej i informacyjnej jest dostępny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, co oznacza, że każdy, kto spełnia minimalne wymagania, może zdobyć kwalifikacje w dziedzinie ochrony imprez masowych. To doskonała okazja dla osób z różnymi umiejętnościami związanymi ze służbą porządkowwą i informacyjną. Kurs to także dobra opcja dla osób, które chcą się przekwalifikować lub poszerzyć swoje horyzonty zawodowe.
  • Bezterminowa ważność zdobytych kwalifikacji: Ukończony kurs gwarantuje, że zdobyte kwalifikacje będą ważne bezterminowo. To daje pewność, że nie będziesz musiał ponownie inwestować w swoje szkolenie i będziesz mógł cieszyć się zdobytymi uprawnieniami przez cały okres swojej kariery zawodowej.
  • Dostęp do praktycznych zajęć z samoobrony: W ramach kursu oferujemy bezpłatne praktyczne zajęcia z samoobrony, które pozwolą Ci zdobyć dodatkowe umiejętności, niezbędne do pracy w ochronie. To sprawi, że będziesz lepiej przygotowany do radzenia sobie z ewentualnymi zagrożeniami i sytuacjami konfliktowymi na widowni.

Służba porządkowa i informacyjna - kurs, który da Ci zatrudnienie

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z branżą ochrony, oferujemy pomoc w znalezieniu zatrudnienia przy zabezpieczeniu imprez masowych. Nie zwlekaj i zapisz się na kurs dla członków służb porządkowych i informacyjnych w Warszawie, który otworzy przed Tobą nowe możliwości zawodowe w ekscytującej dziedzinie ochrony imprez masowych.

Chcesz ochraniać imprezy masowe organizowane na Stadionie Narodowym - Mecze piłkarskie Reprezentacji Polski czy koncerty gwiazd światowego formatu? Pierwszy krok - musisz zacząć od naszego kursu. Następnie zapraszamy na stronę naszego partnera biznesowego firmy OMNI Service, która zajmuje się zabezpieczaniem imprez masowych na Stadionie Narodowym - http://www.omniservice.com.pl/, tam również uzyskasz certyfikat STEWARDA. https://www.youtube.com/watch?v=FRrxwOlm7S4

Najbliższe szkolenia: KWIECIEŃ 2024