Kurs ochrony imprez masowych Poznań

Kurs ochrony imprez masowych w Poznaniu pozwoli Ci nabyć umiejętności i kompetencje niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa na wszelkiego rodzaju wydarzeniach, takich jak koncerty, festiwale, zawody sportowe, mecze ligowe czy targi.

Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i organizacji zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji swojego personelu. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy posiadają praktyczne doświadczenie w pracy na imprezach masowych oraz wiedzę teoretyczną z zakresu ochrony.

Jeśli posiadasz wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony po ukończeniu kursu będziesz na imprezie masowej członkiem służby porządkowej, a jeśli nie masz jeszcze wpisu będziesz pełnił funkcję członka służby informacyjnej.

Masz pytania?
Zadzwoń, tel. 508 803 111

Program kursu ochrony imprez masowych w Poznaniu

• Ilość: 24 godziny dydaktyczne (w formie zdalnej i stacjonarnej)
  • Czas trwania: 2 dni
  • Wymagania: ukończone 18 lat (16-17 lat za zgodą opiekuna prawnego)
  • Cena kursu: 150,00 zł od osoby
  • W cenie zajęcia z samoobrony
  • Lokalizacja: Poznań

Z dumą informujemy, że Centrum kształcenia ustawicznego PASSA posiada akredytację kuratoriom oświaty, co jest dowodem zaangażowania w organizację profesjonalnych, rzetelnych i aktualnych szkoleń, które spełniają wymagania formalne oraz potrzeby rynku pracy. Dzięki tej akredytacji, uczestnicy naszych kursów mogą być pewni, że zdobywają wiedzę i umiejętności oparte na sprawdzonych i aktualnych standardach branży ochrony. Ponadto szkolenie zakończone jest certyfikatem uznawanym przez pracodawców i inne zainteresowane podmioty.

Służba porządkowa i informacyjna: kurs w Poznaniu

Kurs ochrony imprez masowych odbywający się w Poznaniu to zaledwie 2-dniowe szkolenie, którego program opiera się na Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 30.08.2011 r. w sprawie wymogów jakie powinni spełniać kierownik ds. bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne.

Nasze szkolenie obejmuje 24 godziny dydaktyczne realizowane w trybie hybrydowym: online i stacjonarnym. Aby uczestniczyć w kursie, wystarczy mieć ukończone 18 lat, a opłata za udział to tylko 150,00 zł.

Zdobądź nowe kwalifikacje zawodowe

Kurs na członka służby porządkowej i informacyjnej w Poznaniu przynosi uczestnikom liczne korzyści, takie jak:

• Błyskawiczne nabywanie nowych umiejętności zawodowych: trwający 2 dni kurs umożliwia szybkie opanowanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy jako ochroniarz podczas imprez masowych. To idealne rozwiązanie dla osób pragnących niezwłocznie dołączyć do rynku pracy i znaleźć zatrudnienie w tej branży.
  • Możliwość pracy na różnorodnych imprezach masowych: po ukończeniu kursu masz szansę zatrudnienia na różnych wydarzeniach, takich jak koncerty, festyny, mecze piłkarskie czy inne wydarzenia sportowe i rozrywkowe. Pozwoli to nie tylko zdobyć tak ważne w pracy doświadczenie, ale również rozwijać swoje umiejętności zawodowe i interpersonalne.
  • Bezterminowa ważność nabytych kwalifikacji: zdobyte kwalifikacje pozostają ważne bez ograniczeń czasowych. Uczestnicy kursu zyskują pewność, że nie będą musieli odnawiać szkolenia, bez przeszkód korzystając ze swoich kompetencji przez całą karierę zawodową w dziedzinie ochrony imprez masowych.
  • Praktyczne zajęcia z samoobrony: W ramach kursu oferujemy bezpłatne praktyczne lekcje samoobrony, które pozwolą na rozwijanie dodatkowych umiejętności niezbędnych w pracy. Zapewnia to lepsze przygotowanie podczas radzenia sobie z potencjalnymi zagrożeniami oraz sytuacjami konfliktowymi podczas różnych wydarzeń.

Pomagamy znaleźć zatrudnienie

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją ścieżkę zawodową w sektorze ochrony, oferujemy wsparcie w poszukiwaniu zatrudnienia podczas zabezpieczania imprez masowych. Zapisz się na kurs: Służba porządkowa i informacyjna w Poznaniu, który otworzy przed Tobą nowe możliwości kariery w jedynej w swoim rodzaju branży ochrony wydarzeń masowych.

Skorzystaj z doświadczenia wykwalifikowanych trenerów, którzy przekażą Ci praktyczne umiejętności i niezbędną wiedzę z zakresu ochrony imprez masowych. Ich bogate doświadczenie zawodowe oraz zaangażowanie w proces nauczania sprawiają, że nasze szkolenia są wartościowe i efektywne.