Ochrona imprez masowych kurs - Lublin

Zdobądź kwalifikacje do pracy w zawodzie ochroniarza na imprezach masowych, zapisując się na nasz kurs w Lublinie! Uczestnicząc w szkoleniu na członka służby porządkowej i informacyjnej, zyskasz nowe umiejętności i kompetencje, które mogą pomóc Ci w realizacji Twoich zawodowych aspiracji. Co więcej, będziesz miał okazję pracować podczas ekscytujących wydarzeń sportowych, koncertów z udziałem światowych sław muzyki na żywo i wielu, wielu innych!

• 24 godziny szkoleniowe
  • 2 dni trwania kursu
  • zajęcia hybrydowe (stacjonarne i online)
  • dla pełnoletnich
  • tylko 150 zł od osoby
  • szkolenie z samoobrony gratis

Aby ochraniać imprezy masowe trzeba przejść oferowany przez nas kurs bez względu na to czy osoba zainteresowana posiada posiada wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony czy nie. Osoba posiadająca wpis po ukończeniu szkolenia jest członkiem służby porządkowej, natomiast osoby nie posiadające wpisu członkiem służby informacyjnej.

Organizacja kursu ochrony imprez masowych w Lublinie

Przeprowadzamy kurs ochrony imprez masowych w Lublinie, który pozwala na uzyskanie potrzebnych uprawnień oraz umiejętności jako ochroniarz w zaledwie 2 dni, podczas 24 godzin dydaktycznych. Kurs prowadzony jest w trybie stacjonarnym oraz zdalnym, co umożliwia naukę w dogodnym dla kursanta czasie.

Kto może wziąć udział w kursie dla członków służby porządkowej i informacyjnej?

Aby wziąć udział w kursie, należy spełnić kilka wymagań.

• ukończone 18 lat (17 lat za zgodą opiekuna prawnego)
  • dokument tożsamości

Szkolenie jest odpowiednie tak samo dla mężczyzn, jak i kobiet, a zdobyte kwalifikacje są ważne bezterminowo. Oferujemy także bezpłatne zajęcia z samoobrony, co może być bardzo przydatne w pracy przy ochronie imprez masowych.

Cena kursu: Ochrona imprez masowych

Kurs ochrony imprez masowych w Lublinie kosztuje tylko 150,00 zł. Cena obejmuje również dodatkowe zajęcia z samoobrony. Program szkolenia opiera się na Rozporządzeniu RM z dnia 30.08.2011 r. w sprawie wymogów jakie powinni spełniać kierownik ds. bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne. Centrum szkolenia ustawicznego PASSA posiada akredytację kuratora oświaty i wykwalifikowaną kadrę trenerską.

Służba porządkowa i informacyjna - Kurs Lublin

Kurs dla członków służby porządkowej i informacyjnej (ochrony imprez masowych), który można odbyć w Lublinie, posiada wiele zalet. Niektóre z nich to:

• Możliwość szybkiego zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych dzięki intensywnemu dwudniowemu kursowi.
  • Szansa na pracę przy różnorodnych imprezach masowych, co umożliwia zdobycie cennego doświadczenia i rozwój umiejętności zawodowych.
  • Minimalne wymagania są niskie, a kurs jest dostępny dla kobiet i mężczyzn, co sprawia, że jest on idealnym wyborem dla osób o różnych umiejętnościach i potrzebach.
  • Zdobyte kwalifikacje są ważne bezterminowo, co oznacza, że nie trzeba ich ponownie zdobywać w przyszłości.
  • Darmowe praktyczne zajęcia z samoobrony zapewniają lepsze przygotowanie do pracy w ochronie imprez masowych.

Dodatkowo, Centrum kształcenia ustawicznego PASSA oferuje specjalną pomoc w znalezieniu zatrudnienia dla uczestników kursu, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę w branży ochrony.