Kurs Ochrona imprez masowych - Łódź

Zapraszamy do zapisów na kurs członków służby porządkowej i informacyjnej, stworzony dla osób pragnących rozpocząć pracę jako ochroniarz na imprezach masowych w Łodzi lub innych miejscowościach.

• Ilość godzin: 24 godziny
  • Czas trwania: 2 dni
  • Zajęcia: stacjonarne i zdalne
  • Lokalizacja: Łódź
  • Dla osób pełnoletnich (niepełnoletni za zgodą opieknów prawnych)
  • Cena: 150 zł/osoba
  • W cenie praktyczne szkolenie z samoobrony

Masz pytania?
Zadzwoń, tel. 508 803 111

Służba porządkowa i informacyjna - kurs Łódź

Nasz program szkolenia jest zgodny z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30.08.2011 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik ds. bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne. Jesteśmy akredytowaną jednostką szkoleniową, co gwarantuje wysoki standard oferowanych przez nas kursów.

Kurs trwa 2 dni i obejmuje 24 godziny nauki, zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej. Cena kursu wynosi 150 zł od osoby. W szkoleniu mogą brać udział również osoby niepełnoletnie za zgodą opiekunów prawnych. Osobom, które dopiero rozpoczynają swoją karierę w branży ochroniarskiej, oferujemy wsparcie w znalezieniu zatrudnienia.

Celem naszego szkolenia jest przygotowanie uczestników do pełnienia funkcji członka służby porządkowej i informacyjnej na różnego rodzaju imprezach masowych. Dodatkowym atutem naszych kursów są bezpłatne zajęcia praktyczne z samoobrony, które dostarczą uczestnikom umiejętności przydatnych w ich przyszłej pracy.

Korzyści po kursie ochrony imprez masowych w Łodzi

• Szybkie zdobycie kwalifikacji: w przeciągu zaledwie dwóch dni szkoleniowych zdobędziesz nowe umiejętności, które otwierają drzwi do pracy w ochronie imprez masowych.
  • Kurs dla wszystkich: szkolenie jest otwarte zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, bez względu na poziom doświadczenia.
  • Atrakcyjne perspektywy zatrudnienia: po ukończeniu kursu masz większe szanse na pracę w ochronie różnych imprez masowych, od koncertów po mecze piłkarskie.
  • Bezterminowe uprawnienia: zdobyte uprawnienia są ważne bezterminowo, co eliminuje potrzebę ich odnawiania czy ponoszenia dodatkowych kosztów.
  • Profesjonalne szkolenie: doświadczona kadra szkoleniowa przekazuje solidne pokłady wiedzy i umiejętności, niezbędne do skutecznych interwencji.
  • Zgodność z prawem: kurs odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami, co pozwala na zdobycie niezbędnych uprawnień.
  • Praktyczne przygotowanie: oferujemy praktyczne ćwiczenia i symulacje, które przygotowują do działania w realnych, nieoczekiwanych sytuacjach na imprezach masowych.
  • Pomoc w znalezieniu pracy: po zakończeniu kursu możesz liczyć na nasze wsparcie w poszukiwaniu zatrudnienia w branży ochrony imprez masowych.
  • Rozwój osobisty: kurs pozwala na poszerzenie umiejętności interpersonalnych i nabycie pewności siebie w podejmowaniu decyzji w stresujących warunkach.

Zatrudnienie w ochronie imprez w Łodzi

Chcesz być częścią dynamicznego i ekscytującego świata ochrony eventów? Kurs dla członków Służby Porządkowej i Informacyjnej w Łodzi jest doskonałym punktem wyjścia. Możesz zdobyć kwalifikacje, które pozwolą Ci na pracę podczas najważniejszych wydarzeń w mieście - od meczów piłki nożnej na stadionie Widzewa, przez mecze ŁKS Łódź, aż po koncerty znanych polskich i międzynarodowych gwiazd w Atlas Arenie. Nie czekaj, zapisz się już dzisiaj i rozpocznij swoją profesjonalną karierę w ochronie imprez masowych w Łodzi!

Pamiętaj - uprawienia możesz wykorzystać w każdym innym mieście!