Kierownik ds. bezpieczeństwa - kurs Łódź

Chcesz sprawować kontrolę nad bezpieczeństwem na imprezach masowych? Przyjdź na nasz profesjonalny kurs kierownika ds. bezpieczeństwa, który regularnie przeprowadzamy w Łodzi. Zapraszamy osoby, które są naturalnymi liderami, zaangażowanymi, opanowanymi i rozważnymi - czyli takich, które doskonale odnajdą się w roli kierownika ochrony.

• Program: 58 godzin
  • Wymagania: 18 lat
  • Cena: 600,00 zł/osoba
  • Forma zajęć: stacjonarna i zdalna

Naszym celem jest przekazanie umiejętności efektywnego kierowania działaniami ochronnymi oraz rzetelne przygotowanie kursantów do wykonywania specjalnych zadań w roli kierownika ds. bezpieczeństwa na imprezach masowych. Czeka na Ciebie intensywne szkolenie, które zapewni Ci niezbędne umiejętności i kwalifikacje do pełnienia tej odpowiedzialnej funkcji.

Posiadamy akredytację Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty nr KO.II.546.6.2024, co stanowi gwarancję najwyższej jakości realizowanych szkoleń i spełnienie wszelkich wymogów prawa oświatowego.

Masz pytania? Zadzwoń, tel. 508 803 111

Szkolenie na kierownika ds. bezpieczeństwa - Łódź

Nasze szkolenie Kierownik ds. bezpieczeństwa imprez masowych w Łodzi trwa 50 godzin dydaktycznych  i jest rozłożone na 3 dni zajęć stacjonarnych i online. Balansujemy między teorią i praktyką, stawiając na rozwój konkretnych umiejętności przez bezpośrednie doświadczenie. Chcąc zapewnić maksymalną wygodę i efektywność nauki, korzystamy z nowoczesnych metod i technik kształcenia na odległość dla części teoretycznej kursu. To umożliwia nam prowadzenie kursów zarówno w Łodzi, jak i w innych miejscowościach w Polsce.

Podczas kursu na Kierownika ds. bezpieczeństwa, uczestnicy zdobywają rozległą wiedzę i kluczowe umiejętności niezbędne do skutecznej pracy na kierowniczym stanowisku. Poniżej prezentujemy zagadnienia i umiejętności, które poruszamy podczas szkolenia.

• Rozwinięcie umiejętności planowania i koordynacji działań związanych z bezpieczeństwem, w tym opracowywaniu i wdrażaniu planów ochrony na różnego rodzaju imprezach masowych.
  • Zdobywanie umiejętności zarządzania zespołem ochrony, w tym rekrutacja, szkolenie, koordynacja działań i ocena wyników.
  • Nauka oceny ryzyka i analizy zagrożeń, w tym identyfikowanie potencjalnych zagrożeń i ocenianie ryzyka związanego z imprezami masowymi oraz opracowywanie strategii minimalizacji ryzyka.
  • Wprowadzenie do elementów psychologii, socjologii, kryminologii i kryminalistyki, istotnych dla zrozumienia dynamiki imprez masowych i zarządzania bezpieczeństwem.
  • Zrozumienie zasad współpracy z Policją, Strażą Pożarną, Ratownictwem Medycznym i innymi instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo podczas imprez masowych.
  • Zgłębianie obowiązujących przepisów prawa dotyczących zabezpieczenia imprez masowych, w tym ustaw, rozporządzeń i regulaminów.
  • Nauka pierwszej pomocy i postępowania w sytuacjach kryzysowych, w tym udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej i postępowanie w sytuacjach nadzwyczajnych, takich jak pożar, ewakuacja, atak terrorystyczny.
  • Zdobycie umiejętności skutecznej komunikacji i negocjacji z zespołem, uczestnikami imprezy i innymi służbami, a także techniki negocjacji w sytuacjach konfliktowych.
  • Poznanie metod i technologii wykorzystywanych do monitorowania imprez oraz kontrolowania dostępu uczestników, w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i porządku.

Kurs Kierownik ds. bezpieczeństwa imprez masowych w Łodzi zakończone jest testem wiedzy, który obejmuje pełen zakres tematów omawianych podczas kursu. Weryfikujemy zdobyte umiejętności zarówno poprzez egzamin pisemny, jak i ustny. Jesteśmy przekonani, że dzięki solidnemu przygotowaniu każdy uczestnik będzie w stanie z powodzeniem zdać test końcowy. Zaletą jest fakt, że nie trzeba zdawać żadnych egzaminów państwowych.

Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu. To dokument potwierdzający zdobycie umiejętności oraz uprawniający do wykonywania zadań kierownika ds. bezpieczeństwa na imprezach masowych. To istotny krok w kierunku rozwoju zawodowego w tej dynamicznie rozwijającej się branży.

Szkolenie pełne korzyści

Uczestnictwo w naszym kursie Kierownik ds. bezpieczeństwa w Łodzi pozwala na zdobycie cennych kwalifikacji, które są kluczem do stabilnej kariery w sektorze ochrony i organizacji imprez masowych. Nabyte umiejętności zdecydowanie podnoszą wartość absolwenta na rynku pracy, co może przekładać się na wyższe zarobki i lepsze warunki zatrudnienia.

W ramach naszego szkolenia, uczestnicy zdobywają praktyczne umiejętności, które są niezbędne do skutecznego zarządzania bezpieczeństwem uczestników imprez masowych, służb ochrony oraz obiektów. To szereg kompetencji, takich jak: umiejętność komunikacji, negocjacji, udzielania pierwszej pomocy, a także podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych. Dodatkowo, uczestnicy kursu rozwijają swoje umiejętności interpersonalne, takie jak pewność siebie w podejmowaniu decyzji czy zarządzanie zespołem.

Marzysz o zostaniu kierownikiem ds. bezpieczeństwa na emocjonujących meczach piłki nożnej na stadionie Łódzkiego Klubu Sportowego? Czy może chciałbyś nadzorować i organizować pracę służb porządkowych i informacyjnych podczas koncertów światowych gwiazd w Atlas Arenie? Nie zwlekaj, zapisz się na nasz kurs już dziś i rozpocznij swoją profesjonalną przygodę w ochronie imprez masowych w Łodzi!