Ochrona imprez masowych kurs - Kraków

Jesteś ochroniarzem? Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy i podwoić zyski? Kurs ochrony imprez masowych to szkolenie, które może pomóc Ci zrealizować Twoje aspiracje. Zapisując się na kurs dla członków służby porządkowej i informacyjnej w Krakowie rozwiniesz swoje umiejętności, nabędziesz nowe kompetencje, a dodatkowo… będziesz mógł wziąć udział w emocjonujących spotkaniach sportowych lub posłuchać gwiazd światowej muzyki na żywo. Brzmi zachęcająco? Jeśli tak, Centrum kształcenia ustawicznego PASSA zaprasza do zapisów na kurs Ochrona imprez masowych w Krakowie.

Warto wiedzieć: osoba, która posiada wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony po ukończeniu szkolenia pełni na imprezach masowych funkcję członka służby porządkowej, natomiast osoby nie posiadające wpisu podczas imprez masowych pełnią funkcję członka służby informacyjnej.

Masz pytania?
Zadzwoń, tel. 508 803 111

Program kursu ochrony imprez masowych w Krakowie

24 godziny dydaktyczne w zaledwie 2 dni. Tyle wystarczy, abyś uzyskał potrzebne uprawnienia i nabrał wprawy jako ochroniarz na imprezach masowych w Krakowie. Zajęcia prowadzone są zarówno w systemie stacjonarnym, jak i zdalnie, dzięki czemu możesz uczyć się także po pracy lub czy zajęciach w szkole.

Jakie wymagania należy spełnić, aby wziąć udział w kursie ochrona imprez masowych w Krakowie?

Przede wszystkim, uczestnik kursu musi mieć ukończone 18 lat. Jeśli nie masz jeszcze 18 lat możesz uczestniczyć w kursie za zagodą opiekuna prawnego. Kursant jest zobowiązany również posiadać przy sobie dokumentu tożsamości.

Szkolenie na członka służby porządkowej i informacyjnej w Krakowie to dobry wybór zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Ile kosztuje kurs ochrony imprez masowych w Krakowie?

Koszt kursu ochrony imprez masowych wiąże się z wydatkiem równym zaledwie 150,00 zł. W tej cenie uczestnik  może wziąć udział również w dodatkowych zajęciach z samoobrony, co można uznać za spore urozmaicenie planu szkolenia.

Warto dodać w tym miejscu, że program szkolenia oparty jest na Rozporządzeniu Rozporządzeniu RM z dnia 30.08.2011 r. w sprawie wymogów jakie powinni spełniać kierownik ds. bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne. Co więcej, nasze Centrum Szkolenia Ustawicznego PASSA posiada akredytację kuratora oświaty, co świadczy o tym, że jest wpisane na listę placówek oświatowych oraz posiada wykwalifikowaną kadrę trenerską.

Ochrona imprez masowych - kurs w Krakowie pełen korzyści

Kurs na członka służby porządkowej i informacyjnej, który odbywa się w Krakowie, ma wiele zalet. Oto niektóre z nich:

• Szybkie zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych dzięki intensywnemu dwudniowemu kursowi
  • Możliwość pracy na różnorodnych imprezach masowych, co pozwala na zdobycie cennego doświadczenia i rozwój umiejętności zawodowych
  • Kurs jest dostępny dla kobiet i mężczyzn, a minimalne wymagania są niskie, co czyni go idealnym dla osób z różnymi umiejętnościami i potrzebami
  • Zdobyte kwalifikacje są ważne bezterminowo, co oznacza, że nie trzeba ich ponownie zdobywać w przyszłości
  • Bezpłatne praktyczne zajęcia z samoobrony, które pozytywie wpłyną na Twoje przygotowanie do pracy w ochronie imprez masowych

Co więcej, specjalnie dla uczestników kursu ochrony imprez masowych Kraków Centrum kształcenia ustawicznego PASSA oferuje pomoc w znalezieniu zatrudnienia dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą ochrony.

Chcesz ochraniać mecze piłki nożnej na Stadionie Wisły Kraków lub koncerty polskich i międzynarodowych gwiazd w Tauron Arena Kraków? Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją przygodę w ochronie imprez masowych w Krakowie!