Kierownik ds. bezpieczeństwa - kurs

Szkolenie uprawniające do kierowania zespołem pracowników na imprezach masowych. Program realizowany jest zgodnie z Rozporządzeniem RM z dnia 30.08.2011 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik ds. bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne.

• Program 58 h dydaktycznych
  • Wymagania: wiek 18 lat
  • Forma zajęć: stacjonarna i zdalna

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności do kompleksowego kierowania działaniami ochronnymi oraz uprawnień do wykonywania zadań przewidzianych dla kierownika ds. bezpieczeństwa na imprezach masowych.

Masz pytania?
Zadzwoń: 508 803 111

Dlaczego warto?

Zdobyte u nas uprawnienia zezwalają na kierowanie zabezpieczeniem na koncertach, festynach, meczach piłkarskich i innych imprezach masowych. Nowe kwalifikacje są ważne bezterminowo, uprawniają do podejmowania współpracy przy organizacji i zabezpieczeniu wszelkiego typu imprez masowych.

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje

• Planowanie bezpieczeństwa - opracowywanie i wdrażanie planów ochrony na imprezach masowych.
  • Zarządzanie zespołem ochrony - rekrutacja, szkolenie, koordynacja i ocena wyników służb ochrony.
  • Ocena ryzyka - identyfikacja zagrożeń, ocena ryzyka i opracowanie metod zaradczych.
  • Psychologia, socjologia, kryminologia, kryminalistyka - podstawy tych dziedzin związane z bezpieczeństwem imprez masowych.
  • Współpraca ze służbami ratunkowymi - zasady współpracy z Policją, Strażą Pożarną, Ratownictwem Medycznym.
  • Prawo i regulacje - przepisy prawa dotyczące bezpieczeństwa imprez masowych.
  • Pierwsza pomoc i sytuacje kryzysowe - szkolenie z pierwszej pomocy i postępowania w sytuacjach kryzysowych.
  • Komunikacja i negocjacje - techniki skutecznej komunikacji i negocjacji w sytuacjach konfliktowych.
  • Monitorowanie i kontrola dostępu - metody i technologie monitorowania imprez i kontrolowania dostępu uczestników.
  • Solidne szkolenie - kurs zgodny z Rozporządzeniem RM, prowadzony przez doświadczonych instruktorów.
  • Uniwersalność - szeroki zakres umiejętności do zastosowania przy różnorodnych imprezach masowych.
  • Bezterminowe uprawnienia - brak konieczności odnawiania zdobytych kwalifikacji.
  • Wzrost atrakcyjności na rynku pracy - kurs zwiększa wartość na rynku pracy, otwierając drogę do lepszych ofert zatrudnienia.
  • Rozwój osobisty -  szkolenie zapewnia rozwój umiejętności zarządzania i podejmowania decyzji.
  • Skuteczna forma zajęć - nowoczesne metody kształcenia na odległość i kompleksowe zajęcia stacjonarne.
  • Minimalne wymagania - wystarczy mieć ukończone 18 lat, aby rozpocząć szkolenie.