Kurs Ochrona imprez masowych - Kielce

Chcesz zostać ochroniarzem na imprezach masowych? Kurs w Kielcach to propozycja, która otworzy Ci nową ścieżkę kariery zawodowej w branży ochroniarskiej. Oferujemy szkolenie, dzięki któremu uzyskasz nowe kwalifikacje zawodowe jako członek służby porządkowej i informacyjnej.

• Ilość godzin: 24 h
  • Zajęcia: stacjonarne i zdalne
  • Lokalizacja: Kielce
  • Wiek: 18 lat (a za zgodą opiekuna prawnego 16 i 17)
  • Cena: 150 zł / osoba
  • W cenie: szkolenie z samoobrony

Wyjaśnienie: Osoba, która posiada wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony po ukończeniu szkolenia pełni na imprezach masowych funkcję członka służby porządkowej, natomiast osoby nie posiadające wpisu podczas imprez masowych pełnią funkcję członka służby informacyjnej.

Masz pytania? Zadzwoń, tel. 508 803 111

Służby porządkowe i informacyjne - Kurs Kielce - Organizacja

Jeżeli chcesz podjąć pracę na wielkich wydarzeniach, koncertach czy meczach, nasz kurs dla służb porządkowych i informacyjnych w Kielcach jest idealnym miejscem do zdobycia niezbędnych kwalifikacji. Szkolenie jest w pełni zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30.08.2011 r. w sprawie wymogów jakie powinni spełniać kierownik ds. bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne. Jesteśmy akredytowanym ośrodkiem szkoleniowym.

Nasze szkolenie trwa 2 dni, w trakcie których przechodzisz przez 24 godziny intensywnych zajęć, zarówno stacjonarnych, jak i zdalnych. Cena kursu wynosi 150 zł od osoby. Wymogiem uczestnictwa jest pełnoletność.

Cel kursu? Dostarczenie niezbędnej wiedzy i umiejętności, abyś mógł sprawnie wykonywać zadania członka służby porządkowej i informacyjnej. Dodatkowo, dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę w branży ochroniarskiej, oferujemy wsparcie w znalezieniu pierwszego zatrudnienia.

To nie wszystko - w cenie kursu ochrony imprez masowych w Kielcach oferujemy bezpłatne zajęcia praktyczne z samoobrony. Zapisz się i otwórz drzwi do ekscytującej kariery na różnego rodzaju eventach!

Dlaczego warto podjąć kurs ochrony imprez masowych?

• Szybkie zdobycie kwalifikacji - dzięki intensywnemu dwudniowemu szkoleniu uczestnicy kursu zyskują nowe kwalifikacje zawodowe, umożliwiające im rozpoczęcie pracy w branży ochrony imprez masowych.
  • Kurs dla wszystkich - zarówno mężczyźni, jak i kobiety o różnym poziomie doświadczenia mogą wziąć udział w szkoleniu.
  • Atrakcyjne perspektywy zatrudnienia - ukończenie kursu otwiera większe szanse na zatrudnienie w ochronie różnych imprez masowych, takich jak koncerty, festyny, mecze piłkarskie, które odbywają się zarówno w Kielcach, jak i na terenie całego kraju.
  • Bezterminowe uprawnienia - uprawnienia zdobyte podczas kursu są ważne bezterminowo, co oznacza, że nie ma potrzeby ich odnawiania ani ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z tym procesem.
  • Profesjonalne szkolenie - Doświadczona kadra szkoleniowa przekazuje uczestnikom solidną wiedzę i umiejętności, niezbędne do skutecznych interwencji w różnorodnych sytuacjach podczas imprez masowych.
  • Zgodność z prawem - szkolenie odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, umożliwiając uczestnikom zdobycie niezbędnych uprawnień do pracy w służbie informacyjnej oraz porządkowej.
  • Praktyczne przygotowanie - oferujemy praktyczne ćwiczenia i symulacje, które przygotowują uczestników do działania w rzeczywistych, nieoczekiwanych sytuacjach podczas pracy na imprezach masowych.
  • Pomoc w znalezieniu pracy - uczestnicy mogą liczyć na nasze wsparcie w poszukiwaniu zatrudnienia w sektorze ochrony.
  • Rozwój osobisty - udział w kursie ochrony imprez masowych we Kielcach pozwala poszerzyć umiejętności interpersonalne i zyskać pewność siebie w podejmowaniu decyzji w stresujących warunkach pracy.

Rozpocznij karierę w ochronie eventów

Marzysz o pracy w dynamicznej branży ochrony imprez masowych? Nasz kurs z zakresu ochrony imprez masowych dla służb porządkowych i informacyjnych w Kielcach może Ci to umożliwić. Zdobądź niezbędne umiejętności i wiedzę, które otworzą przed Tobą nowe możliwości zawodowe w fascynującej dziedzinie ochrony eventów. Chcesz ochraniać mecze piłki nożnej na kieleckim Stadionie Korony lub mecze piłki ręcznej obecnego Mistrza Polski Barlinek Industria Kielce? A może jesteś zainteresowany ochroną koncertów w Amfiteatrze Kadzielnia?  Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją przygodę w ochronie imprez masowych w Kielcach!

Certyfikat STEWARDA niezbędny dodatkowo do ochrony meczy piłkarskich zdobędziesz w zaprzyjaźnionej firmie Impel Facility Services Sp. z o.o. Oddział Kielce (tel: 510 013 956).