Kurs Ochrona imprez masowych - Katowice

Jeśli chcesz być na pierwszej linii najważniejszych wydarzeń w Katowicach, mając na uwadze bezpieczeństwo i pomyślność uczestników, kurs Ochrona Imprez Masowych jest dla Ciebie. Skierowany do przyszłych członków służby porządkowej i informacyjnej, ten kurs umożliwi Ci zdobycie kwalifikacji do pracy na dużych eventach.

• Program: 24 godziny dydaktyczne
  • Zajęcia: zdalne i stacjonarne
  • Czas trwania: 2 dni
  • Wymagania: ukończone 18 lat (lub mniej za zgodą opiekuna prawnego)
  • Koszt: 150,00 zł/osoba
  • Lokalizacja: Katowice

Ukończenie szkolenia i wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony upoważni Cię do pełnienia funkcji członka służby porządkowej podczas imprez masowych. Dla tych, którzy jeszcze nie posiadają takiego wpisu, kurs przygotuje do pełnienia funkcji członka służby informacyjnej. Bez względu na to, na której ścieżce się znajdujesz, nasze szkolenie dostarczy Ci niezbędnych umiejętności i wiedzy do profesjonalnej pracy w ochronie imprez masowych w Katowicach.

Służba porządkowa i informacyjna - kurs Katowice

Kurs ochrony imprez masowych w Katowicach trwa zaledwie 2 dni, a program oparty jest na Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 30.08.2011 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik ds. bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne.

Jesteśmy dumni, że posiadamy akredytację Kuratora Oświaty, co jest gwarancją wysokiej jakości naszych szkoleń.

Szkolenie obejmuje 24 godziny dydaktyczne, które są prowadzone zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie (wykorzystujemy nowoczesne metody i techniki kształcenia na odległość), aby jak najlepiej dostosować edukację do Twoich potrzeb. Jedynym warunkiem jest pełnoletność. Cena kursu to 150 zł od osoby.

Co więcej, w ramach naszego kursu ochrony imprez masowych w Katowicach, oferujemy dodatkowe, bezpłatne praktyczne zajęcia z samoobrony. To doskonała okazja do rozwoju umiejętności, które mogą okazać się nieocenione w pracy ochroniarza na dużych eventach.

Ochrona imprez masowych - kurs pełen korzyści

Kurs na członka służby porządkowej i informacyjnej odbywający się w Katowicach daje wiele korzyści, takich jak:

• Szybkie zdobycie kwalifikacji: nasz kurs trwa tylko 2 dni, dzięki czemu szybko zdobędziesz nowe kwalifikacje, które pozwolą Ci zacząć pracę w branży ochrony imprez masowych.
  • Dla wszystkich: kurs jest dostępny dla wszystkich pełnoletnich osób (niepełnoletnich za zgodą opiekuna prawnego), niezależnie od doświadczenia. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety są mile widziane.
  • Atrakcyjne perspektywy zatrudnienia: po ukończeniu kursu będziesz mógł znaleźć pracę na różnego rodzaju imprezach masowych, takich jak koncerty, festyny czy mecze piłkarskie.
  • Bezterminowe uprawnienia: kwalifikacje zdobyte na naszym kursie są ważne bezterminowo. Nie musisz więc martwić się o ich odnawianie.
  • Profesjonalne szkolenie: nasi doświadczeni instruktorzy przekażą Ci solidne podstawy wiedzy i umiejętności niezbędne do skutecznego działania na imprezach masowych.
  • Zgodność z prawem: kurs jest prowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, dzięki czemu zdobędziesz uprawnienia do wykonywania obowiązków członka służby porządkowej i informacyjnej.
  • Praktyczne przygotowanie: w ramach kursu oferujemy bezpłatne praktyczne zajęcia z samoobrony, które pomogą Ci przygotować się do rzeczywistych sytuacji, które mogą wystąpić podczas imprez masowych.
  • Wsparcie w poszukiwaniu pracy: po ukończeniu kursu oferujemy wsparcie w poszukiwaniu zatrudnienia w branży ochrony imprez masowych.

Pracuj w ochronie imprez masowych

Wybierz kurs członków służby porządkowej i informacyjnej w Katowicach i zyskaj nowe, cenne kwalifikacje, które pozwolą Ci na zabezpieczenie imprez masowych. Nasz kurs otworzy przed Tobą nowe możliwości zawodowe w ekscytującej branży ochrony.

Chciałbyś zabezpieczać imprezy masowe takie jak koncerty na Stadionie Śląskim w Chorzowie, mecze GKS Katowice, festiwale muzyczne, komcerty i inne wydarzenia sportowe organizowane w Katowickim Spodku czy też w innych obiektach terenie całego województwa śląskiego? Jeżeli tak, to nasz kurs jest właśnie dla Ciebie. Zarezerwuj miejsce już dzisiaj.