FB

Jubileusz PASSY - 13 lat!

Stowarzyszenie "PASSA" obchodzi właśnie jubileusz 13 lecia istnienia. Nieustannie na przestrzeni lat poszerzaliśmy ofertę szkoleniową - konsekwentnie propagując bezpieczeństwo publiczne i osobiste. Zapraszamy na kursy, szkolenia, przedsięwzięcia edukacyjne, z których skorzystało już ponad 50 tyś os.

Czytaj więcej

Kursy z zakresu ochrony osób i mienia 2024

Zapraszamy na wiosenną edycję kursów kwalifikacyjnych oraz doskonalących dla pracowników ochrony! Warszawa. Wrocław, Katowice, Kielce, Łódź, Lublin! Zapisz się już dziś!

Czytaj więcej

Podsumowanie działań proobronnych 2023

Podsumowanie działań proobronnych realizowanych w roku 2023 dla studentów i uczniów świętokrzyskich placówek oświatowych w ramach projektu "MY MŁODE POKOLENIE - TOBIE OJCZYZNO!"

Czytaj więcej

Medal za zasługi dla Policji

Prezes Stowarzyszenia "PASSA" Katarzyna Banasik została odznaczona medalem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji za Zasługi dla Policji. Medal ten przyznaje się za wybitne zasługi w dziedzinie ustawowych zadań Policji. Odznaczenie wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach oraz Wojewoda Świętokrzyski.

Czytaj więcej

20 lecie Współpracy Cywilno-Wojskowej w Siłach Zbrojnych RP

W lipcu 2023 w Centrum Kongresowym Targi Kielce S.A. odbyły się uroczyste obchody 20-lecia Współpracy Cywilno-Wojskowej w Siłach Zbrojnych RP. Organizatorem uroczystych obchodów było Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach.

Czytaj więcej

Szkolenie dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń

Szkolenie jest przeznaczone dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń do celów: ochrony osobistej, ochrony osób i mienia, łowieckich, sportowych, rekonstrukcji historycznych, kolekcjonerskich, pamiątkowych, szkoleniowych oraz dla pracowników ochrony ubiegających się o dopuszczenie do pracy z bronią.

Czytaj więcej

Zasłużony dla ratownictwa

Prezes Stowarzyszenia PASSA Katarzyna Banasik otrzymała złotą odznakę honorową "zasłużony dla ratownictwa" z rąk Wojewody Świętokrzyskiego Zbigniewa Koniusza z okazji wojewódzkich obchodów Dnia Ratownictwa Medycznego 2022.

Czytaj więcej

CIMIC Award of Excellence!

Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz odebrał w imieniu Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach z rąk dyrektora NATO CIMIC Centre of Excellence w Hadze, płk Andreasa Eckela prestiżowe wyróżnienie - CIMIC Award of Excellence.

Czytaj więcej

Podsumowanie działań proobronnych

Videorelacja z podsumowania pierwszego w Polsce projektu proobronnego "MY MŁODE POKOLENIE - TOBIE OJCZYZNO!". 2.837 uczestników, 364 zrealizowane godziny. Projekt dofinansowało Ministerstwo Obrony Narodowej". W projekcie wzięło udział 14 placówek oświatowych z woj. świętokrzyskiego.

Czytaj więcej

Kampania proobronna - zwiastun filmu

Zwiastun 50-minutowego filmu instruktażowego na temat zasad organizacji bezpiecznego schronu (w tym plecak przetrwania), zasad działania na polu walki, procedur działania w przypadku ataku uzbrojonego napastnika, zasad bezpiecznego obchodzenia się z bronią, wyszkolenia strzeleckiego,

Czytaj więcej

Kampania przeciwpożarowa

W siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach zainaugurowano kampanię edukacyjną mającą na celu przeciwdziałanie pożarom w budynkach mieszkalnych.

Czytaj więcej

Kampania proobronna

W Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim zainaugurowano projekt proobronny "MY, MŁODE POKOLENIE - TOBIE OJCZYZNO! Szkolenia proobronne dla uczniów świętokrzyskich placówek oświatowych.

Czytaj więcej

Nie daj się sprzedać!!!! - kampania edukacyjna

Handel ludźmi to nie sceny z filmu! Takie rzeczy dzieją się naprawdę! Współczesne niewolnictwo może przybierać różną formę - zmuszanie do prostytucji, handel organami, przymusowa praca, zmuszanie do żebractwa czy nielegalne adopcje. W Kielcach zainaugurowano kampanię edukacyjną. 

Czytaj więcej

WYPADEK TO NIE PRZYPADEK

Kampania edukacyjna „WYPADEK TO NIE PRZYPADEK – Przeciwdziałaj! Pomagaj!” skierowana jest do uczniów kieleckich szkół. Jej nadrzędnym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach.

Czytaj więcej

Kursy dla pracowników ochrony!

Trwa nabór na kurs "Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej" oraz kurs "Doskonalący umiejętności kwalifikowanych pracowników ochrony" - z wykorzystaniem metod nauczania zdalnego, w związku z COVID-19. KIELCE, WARSZAWA!

Czytaj więcej

Zainteresowany?

Interesuje Cię nasz kurs? Zostaw numer telefonu a oddzwonię.