FB

"Twój przykład - moje życie"

Kampania edukacyjna

"Twój przykład - moje życie"

W dniu 06.06.2019 r. Stowarzyszenie "PASSA" wspólnie ze Świętokrzyską Policją oraz Komendą Miejską PSP w Kielcach zainaugurowało kampanię edukacyjną z zakresu bezpieczeństwa pn. "Twój przykład - moje życie!"


Kampania została przygotowana przez Stowarzyszenie Aktywności Zawodowej "PASSA" w Kielcach oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach przy współpracy z Zespołem Medycznym OPP KWP w Kielcach oraz Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach

W jej ramach zostały nagrane trzy spoty profilaktyczne z zakresu:

  • bezpiecznej jazdy na rowerze
  • przechodzenia przez przejścia dla pieszych
  • niebezpieczeństwa związanego z pozostawieniem dziecka w upalny dzień w rozgrzanym samochodzie

Kampania skierowana jest do dzieci, młodzieży a przede wszystkim do osób dorosłych. Ukazuje jak nieodpowiedzialne zachowania dorosłych mogą wpłynąć na bezpieczeństwo najmłodszych.

Prezes Stowarzyszenia Aktywności Zawodowej „PASSA” w Kielcach Pani Katarzyna Banasik podziękowała również symbolicznym Oskarami za wieloletnią współpracę Pierwszemu Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Arturowi Bieleckiemu oraz Komendantowi Miejskiemu Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach bryg. Sławomirowi Karwatowi.

Galeria