#NIEZATAPIALNI - kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą

#NIEZATAPIALNI - kontynuacja projektu w roku 2020 w Helu w ramach programu #kręcimniebezpieczeństwonadwodą.

Niesamowite rzeczy działy się 08.08.2020 r.  na kąpielisku strzeżonym "Mała Plaża" w Helu.  Wspólnie z FORMOZA RIBPomorska Policja, OSP Hel zrealizowaliśmy kolejne działania z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa nad wodą:

• pokazy akcji ratowniczych,
  • działania profilaktyczno-edukacyjne - gry i zabawy edukacyjne, konkursy sprawnościowe dla dzieci i dorosłych,
  • rejsy łodziami ratowniczymi z byłymi żołnierzami jednostki specjalnej Formoza,
  • pokazy technik i taktyk interwencji policyjnych,
  • warsztaty z zakresu udzielania I pomocy przedmedycznej,
  • porady na temat zdrowego i bezpiecznego wypoczynku,
  • prezentacja łodzi motorowodnej Policji
  • ograniczenia związane z Covid-19,
  • Policjanci promowali także korzystanie z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji Moja Komenda.

Szczegóły akcji będziemy sukcesywnie zamieszczać. Jednak już w tej chwili chcieliśmy podziękować naszym przyjaciołom, z którymi realizowaliśmy projekt za fantastyczny czas, zaangażowanie i pełen profesjonalizm w dniu dzisiejszym.

Organizatorzy:
☑️Stowarzyszenie Aktywności Zawodowej "PASSA" w Kielcach
☑️Formoza Rib z siedzibą w Helu
☑️Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku - Wydział Prewencji, Wydział Kadr i Szkolenia, Komisariat Wodny Policji w Gdańsku
☑️Ochotnicza Straż Pożarna w Helu
☑️Urząd Miasta w Helu