Kurs instruktora samoobrony

Chcesz uzyskać tytuł instruktora samoobrony? Dobrze trafiłeś! U nas zdobędziesz państwowe uprawnienia do prowadzenia zajęć z tego zakresu. Kursy prowadzone są przez wybitnych wykładowców i trenerów. Jakość szkoleń zapewniają profesjonalne programy nauczania, które zagwarantują nabycie odpowednich kompetencji i kwalifikacji zawodowych.

Kurs na instruktora samoobrony jest kompleksowym szkoleniem, którego ukończenie gwarantuje uzsykanie tytułu instruktora.

Rozpoczęcie najbliższego kursu: 09.09.2017 r.!!!

• ilość godzin dydaktycznych - 185h
  • czas trwania - 12 dni + samokształcenie
  • koszt kursu 1200,00 zł - płate jednorazowo lub w w ratach
  • zaliczenie - egzamin teoretyczny i praktyczny w ostatnim dniu zajęć

• 2 zdjęcia legitymacyjne 3,5 cm/4,5 cm
  • kserokopia ukończenia szkoły min. średniej

• legitymację instruktora samoobrony
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu
  • certyfikat w języku angielskim

Komplet uprawnień, który jest możliwy do uzyskania w naszym centrum szkoleniowym stanowi podstawę do podjęcia legalnej pracy o charakterze instruktora samoobrony. Ponadto, dokumentacja ta wymagana jest przez pracodawców oraz ubezpieczycieli w przypadku ewentualnych kontuzji podopiecznych. Brak takich uprawnień instruktorskich może stanowić poważne konsekwencje karne za pracę bez uprawnień.

Uprawnienia instruktora samoobrony:

Absolwent kursu otrzymuje od nas legitymację instruktora samoobrony, która upoważnia do pracy w:

1. ośrodkach rekreacyjnych
  2. klubach sportowych
  3. szkołach
  4. szkółkach walki
  5. ośrodkach rehabilitacyjnych
  6. firmach i instytucjach szkoleniowych
  7. koloniach, obozach wychowawczych

Wydane przez nas uprawnienia respektowane sa na terenie całej Unii Europejskiej!

Kurs Instruktora Taktyki i Technik Interwencji

Instruktor Taktyki i Technik Interwencji - uprawnienia państwowe! Po ukończeniu kursu będziesz mógł prowadzić kursy zawodowe dla zainteresowanych osób, które chcą podjąć lub już podjęły pracę  w firmach ochrony lub innych służbach - Policji lub Straży Miejskiej.

Kurs gwarantuje zdobycie tytułu instruktora! Celem kursu jest uzyskanie przez uczestnika wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawowodych, a także potwierdzenie ich stosownym dokumentem (legitymacji instruktorskiej) do prowadzenia w charakterze INSTRUKTORA zajęć indywidualnych i grupowych w zakresie Taktyka i Techniki Interwencji.

• ilość godzin dydaktycznych - 150h
  • forma odbycia kursu - 8 dni zajęć + samokształcenie
  • Koszt: 1200,00 zł - płatne jednorazowo lub w ratach
  • zaliczenie - egzamin teoretyczny i praktyczny w ostatnim dniu zajęć

Rozpoczęcie: Kielce, dn. 06.01.2018 r.

ABSOLWENT KURSU OTRZYMUJE:

• legitymację instruktora taktyki i technik interwencji
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu
  • certyfikat w języku angielskim

Uprawnienia Instruktora Taktyki i Technik Interwencji:

Absolwent kursu otrzymuje od nas legitymację instruktora taktyki i technik interwencji, która upoważnia do pracy w:

1. Ośrodkach rekreacyjnych
  2. Klubach sportowych
  3. Szkółkach walki
  4. Instytucjach szkoleniowych
  5. Służbach mundurowych

Kurs Instruktora Strzelectwa Bojowego i Dynamiczno - Praktycznego

U nas zdobędziesz unikatowe umiejętności i kwalifikacje! Instruktor Strzelectwa Sportowego oraz Instruktor Strzelectwa Bojowego i Dynamiczno - Praktycznego! Program kursu uwzględnia szkolenie z zakresu broni sportowej, krótkiej bojowej, gładkolufowej i maszynowej.

Kurs składa się z dwóch części: Instruktor Strzelectwa Sportowego oraz Instruktor Strzectwa Bojowego i Dynamiczno - Praktycznego.

• Ilość godzin dydaktycznych - 200h
  • forma odbycia kursu - 10h dziennie
  • Koszt: 3 000,00 zł - płatne jednorazowo lub w ratach
  • zaliczenie - egzamin teoretyczny i praktyczny

1. Legitymację Instruktora Strzelectwa Sportowego
  2. Zaświadczenie Instruktora Strzelectwa w zakresie Strzelań Bojowych i Dynamiczno-Praktycznych
  3. Zaświadczenie o ukończeniu kursu

Komplet uprawnień, który jest możliwy do uzyskania w naszym centrum szkoleniowym stanowi podstawę do podjęcia legalnej pracy o charakterze instruktora strzelectwa. Ponadto, dokumentacja ta wymagana jest przez pracodawców oraz ubezpieczycieli w przypadku ewentualnych kontuzji podopiecznych. Brak takich uprawnień instruktorskich może stanowić poważne konsekwencje karne za pracę bez uprawnień.

Uprawnienia instruktora strzelectwa:

prowadzenie zajęć z wyszkolenia strzeleckiego w jednostkach szkoleniowych, oświatowych, szkołach i klubach sportowych, slużbach mundurowych oraz wszelkich innych jednostach szkoleniowych. Absolwenci mogą także prowadzić własną działalność gospodarczą – otworzyć własną firmę szkoleniową.