#HelpCameroon

Stowarzyszenie Aktywności Zawodowej  "PASSA" w Kielcach włączyło się aktywnie w niesienie pomocy mieszkańcom Kamerunu (Środkowa Afryka). Hasło zainicjowanej przez Stowarzyszenie pomocy to: #HelpCameroon.

Jako pierwszych obejmiemy pomocą mieszkańców wioski Mawel Limai. Mieszkańcy nie mają elektryczności, niedawno do wioski doprowadzono wodę. Potrzeby są bardzo duże.

O szczegółach projektu poinformujemy niebawem, lecz opierać się on będzie na:

• wsparciu dzieci i młodzieży (wyposażenie w ubrania, artykuły szkolne)
  • budowie punktu medycznego
  • doprowadzeniu kolektorów słonecznych

Zwrócono się do nas o pomoc słowami "Pomóżcie, Ci ludzie nie mają nic, dlatego ucieszą się ze wszystkiego"

W przeciągu kilku dni, dzięki NIESAMOWITEJ reakcji naszych przyjaciół udało się zebrać ponad 100 kg ubrań, artykułów szkolnych (zeszyty, długopisy, kredki, flamastry, notesy, linijki, nożyczki itp.) gier i zabawek oraz środków do udzielania pomocy przedmedycznej (bandaże, plastry, gaziki, inne środki opatrunkowe).

Pierwsze paczki poleciały już do Kamerunu ✈️✈️ Mamy nadzieję, że dotrą na Święta :) :) :)

Jeśli chcecie przyłączyć sie do zespołu #HelpCameroon i pomóc mieszkańcom wioski Mawel Limai prosimy o kontakt:

Katarzyna Banasik  508-803-111

Agnieszka Marczak  660-149-883