FB

PIE(rw)SZY na przejściu!!!

Spot nakręcony w ramach kampanii edukacyjnej dotyczącej zwiększenia wiedzy i świadomości w zakresie aktualnych przepisów prawa dotyczących poruszania się pojazdów i pieszych na przejściach dla pieszych - PIE(rw)SZY na przejściu !!!

Akcja Defibrylacja! - Każdy może uratować życie!

"AKCJA DEFIBRYLACJA" film nakręcony w ramach kampanii edukacyjnej propagującej korzystanie z defibrylatorów AED.

Więcej

Wtargnięcie napastnika do szkoły

Procedury działania w sytuacji wtargnięcia do szkoły uzbrojonego napastnika, czyli jak zachować się w sytuacji zagrożenia. Kolejne działania Stowarzyszenia "PASSA" i Policji Świętokrzyskiej w zakresie edukacji dla bezpieczeństwa.

Więcej

Wyścig z czasem - korytarz życia!

Film instruktażowy "Wyścig z czasem" ukazuje procedury działania w sytuacji zagrożeń w ruchu drogowym, między innymi jak powinni zachować się uczestnicy i świadkowie wypadku, jak należy udzielać pomocy, jak zabezpieczyć miejsce zdarzenia oraz jak tworzyć korytarz życia.

Więcej

Zaufaj doświadczeniu! Razem bezpieczniej!

Doświadczenie, profesjonalizm, państwowe uprawnienia, współpraca z instytuacjami i służbai odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, znakomite podejście instruktorów do uczestników zajęć oraz wspaniała atmosfera. Zdobycie nowych umiejętności gwarantowane!

"#niezatapialni - akcja ratunkowa"

Główną przyczyną utonięć jest alkohol. Przypominamy - spożywanie alkoholu i innych środków odurzających na terenie kąpieliska jest surowo zabronione. Nie każda akcja ratunkowa kończy się szczęśliwie - nie pozwól, aby bezmyślność pociągnęła Cię na dno ....

#NIEZATAPIALNI - edukacja dla bezpieczeństwa nad wodą

Videorelacja ze zrealizowanych działań w ramach projektu #NIEZATAPIALNI. Projekt zakładał podjęcie różnorodnych przedsięwzięć prowadzących do zwiększenia bezpieczeństwa nad akwenami wodnymi.

Nie zostawiaj dziecka w upalny dzień w rozgrzanym samochodzie

Spot profilaktyczny zrealizowany w ramach kampanii edukaycjnej "Twój przykład - moje życie", ukazujący jak należy się zachować się kiedy zauważymy pozostawione dziecko w rozgrzanym samochodzie w upalny dzień. Nie bój się, reaguj! "PASSA"

Bezpieczna jazda na rowerze

Spot ma na celu pokazanie, jak ważna jest dbałość o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego zarówno poprzez jazdę na prawidłowo wyposażonym rowerze, jak i wyposażeniem małego kierowcy w odpowiednia znajomość przepisów ruchu drogowego. 

Bezpiecznie na przejściach dla pieszych

Czerwone znaczy stój! Zielone znaczy idź! Każdy przedszkolak to wie, dlaczego zatem dorosły lekceważy? W obrębie przejść dla pieszych piesi jak i kierujący pojazdami mechanicznymi winni są zachować szczególną ostrożność.  Rodzicu – to Ty zaświeć przykładem!! "PASSA"

ST@P Cyberprzemocy

Film zrealizowany w ramach rządowego programu przeciwdziałania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej 2018" wspólnie z Komendą Miejską Policji w Kielcach oraz Służbą Więzienną - Aresztem Śledczym w Kielcach. "PASSA"

Przeciwdziałanie dopalaczom

Film profilaktyczny został zrealizowany w ramach rządowego programu przeciwdziałania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej" wspólnie z Komendą Miejską Policji w Kielcach we współpracy uczniami kieleckich szkół średnich. "PASSA"

Procedury działania w sytuacji zagrożeń

Videorelacja ze szkoleń w ramach projektu "Akademia bezpieczeństwa" realizowanego wspólnie z Komendą Miejską Policji w Kielcach, Służbą Więzienną, Komendą Miejską PSP w Kielcach oraz Europejskim Centrum Bezpieczeństwa w kieleckich placówkach oświatowych. 

Bezpieczne zakupy w galerii

Szkolenia z zakresu procedur działania w sytuacji zagrożeń dla pracowników ochrony, najemców i klientów galerii Korona w Kielcach

Edukacja dla bezpieczeństwa - ATAK TERRORYSTYCZNY NA SZKOŁĘ

Kolejne ćwiczenia z zakresu procedur działania w sytuacji zagrożenia realizowane wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Kielcach oraz innymi służbami instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo.

Samoobrona dla kobiet - Akademia Bezpieczeństwa

Kto dba o własne bezpieczeństwo zawsze wygrywa!!! Kolejne bezpłatne zajęcia dla kobiet w ramach rządowego programu przeciwdziałania i ograniczania przestępczości "Razem bezpieczniej".

12