FB

#NIEZATAPIALNI - edukacja dla bezpieczeństwa nad wodą

Videorelacja ze zrealizowanych działań w ramach projektu #NIEZATAPIALNI. Projekt zakładał podjęcie różnorodnych przedsięwzięć prowadzących do zwiększenia bezpieczeństwa nad akwenami wodnymi.

Nie zostawiaj dziecka w upalny dzień w rozgrzanym samochodzie

Spot profilaktyczny zrealizowany w ramach kampanii edukaycjnej "Twój przykład - moje życie", ukazujący jak należy się zachować się kiedy zauważymy pozostawione dziecko w rozgrzanym samochodzie w upalny dzień. Nie bój się, reaguj! "PASSA"

Bezpieczna jazda na rowerze

Spot ma na celu pokazanie, jak ważna jest dbałość o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego zarówno poprzez jazdę na prawidłowo wyposażonym rowerze, jak i wyposażeniem małego kierowcy w odpowiednia znajomość przepisów ruchu drogowego. 

Bezpiecznie na przejściach dla pieszych

Czerwone znaczy stój! Zielone znaczy idź! Każdy przedszkolak to wie, dlaczego zatem dorosły lekceważy? W 2018 roku odnotowano 7548 wypadków z udziałem osób pieszych, z czego w aż 888 przypadkach poszkodowanymi byli małoletni do 14 roku życia.  Rodzicu – to Ty zaświeć przykładem!! "PASSA"

ST@P Cyberprzemocy

Film zrealizowany w ramach rządowego programu przeciwdziałania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej 2018" wspólnie z Komendą Miejską Policji w Kielcach oraz Służbą Więzienną - Aresztem Śledczym w Kielcach. "PASSA"

Przeciwdziałanie dopalaczom

Film profilaktyczny został zrealizowany w ramach rządowego programu przeciwdziałania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej" 2018 wspólnie z Komendą Miejską Policji w Kielcach we współpracy uczniami kieleckich szkół średnich. "PASSA"

Procedury działania w sytuacji zagrożeń

Videorelacja ze szkoleń w ramach projektu "Akademia bezpieczeństwa" realizowanego wspólnie z Komendą Miejską Policji w Kielcach, Służbą Więzienną, Komendą Miejską PSP w Kielcach oraz Europejskim Centrum Bezpieczeństwa w kieleckich placówkach oświatowych. 

Bezpieczne zakupy w galerii

Szkolenia z zakresu procedur działania w sytuacji zagrożeń dla pracowników ochrony, najemców i klientów galerii Korona w Kielcach

Edukacja dla bezpieczeństwa - ATAK TERRORYSTYCZNY NA SZKOŁĘ

Kolejne ćwiczenia z zakresu procedur działania w sytuacji zagrożenia realizowane wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Kielcach oraz innymi służbami instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo.

Samoobrona dla kobiet - Akademia Bezpieczeństwa

Kto dba o własne bezpieczeństwo zawsze wygrywa!!! Kolejne bezpłatne zajęcia dla kobiet w ramach rządowego programu przeciwdziałania i ograniczania przestępczości "Razem bezpieczniej".

Samoobrona dla kobiet

Bezpłatne zajęcia z Samoobrony dla kobiet w ramach projektu "AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA 2". Uczestniczki poznają techniki uwalniania się z chwytów, obchwytów i duszeń a także sposoby obrony przed szantażem nożem czy bronią palną.

Inctructor Close Protection Course - Poland 2018

Instruktor ochrony VIP - specjalistyczne szkolenia, w którym udział brali eksperci ds. bezpieczeństwa m.in. z Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, Irlandii i Polski. Zakres proframu szkolenia obejmował między innymi: procedury ochrony VIP w miejscu publicznym, taktyczna jazda samochodem, jazd konna oraz praktyczne zajęcia w centrum handlowym.

Inctructor Close Protection Course - egzamin

Egzamin teoretyczny na kursie instruktorskim ochrony VIP, w którym brali udział eksperci ds. bezpieczeństwa m.in. z Francji, Włoch, Ilrandii, Hiszpanii Wielkiej Brytanii i Polski. Uczestnicy ukończyli również w języku angielskim kurs "Kwalifikowany pracowniko ochrony fizycznej".

Przygotowania do ewakuacji szkoły - Europejskie Centrum Bezpieczeństwa

Uczestnicy Antiterror & Swat Instructor course organizowanego przez ICSKMA - Andrzej Marczak oraz Europejskie Centrum Bezpieczeństwa - Katarzyna Banasik przygotowują się do akcji ewakuacji uczniów z placówki oświatowej na wypadek zamachu terrorystycznego, która była jednocześnie testem egzaminacyjnym podsumowującym ten kurs. Ewakuacja została przeprowadzona w realnych warunkach podczas normalnej pracy szkoły, ewakuowanych zostało ponad 500 osób.

Antiterror & SWAT Instructor Course 2017

Videorelacja z instruktorskiego kursu militarnego organizowanego w Kielcach w dniach 20-25.10.2017 r. przez ICSKMA - Andrzej Marczak oraz Europejskie Centrum Bezpieczeństwa - Katarzyna Banasik  Pełna relacja z kursu wkrótce. Uczestnicy ćwiczyli po kilkanaście godzin dziennie: strzelanie bojowe, CQB, działania antyterrorystyczne w transporcie publicznym, ewakuacja szkoły i wiele innych.

Szkolenia z zakresu procedur działania w sytuacjach kryzysowych

Zanim powstał ten film,zastanawialiśmy się nad jego formą. Dużo fragmentów nie zostało opublikowanych. Fragmenty pozostaną jedynie w pamięci osób "przeszkolonych", a my skupiliśmy się na strukturze. Film nie należy do "rozrywkowych", a szkolenia przeprowadzane były w duchu poczucia wielkiej odpowiedzialności za bezpieczeństwo naszych obywateli. 

Więcej

12