FB

Rządowy projekt w ramach programu Razem bezpieczniej

Zakończyliśmy realizację bezpłatnych szkoleń z zakresu PROCEDUR DZIAŁANIA W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH w placówkach oświatowych w Kielcach i ich najbliższym otoczeniu, w ramach rządowego programu Razem bezpieczniej - programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań.

Czytaj więcej

Projekt AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA w liczbach

Przedstawiamy podsumowanie projektu "AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA" realizowanego w ramach rządowego programu Razem bezpieczniej. W projekcie w 2,5 m-ca wzięło udział 10.180 uczestników. Projekt zakończył się wielkim sukcesem, podziękowaniami i wyróżnieniami.

Czytaj więcej

Kurs "Instruktor Taktyki i Technik interwencji"

Zapraszamy na rozpoczynający się w dniu 6.01.2018 r. kurs "Instruktor Taktyki i Technik Interwencji".  Kurs gwarantuje zdobycie tytułu instruktora! Po ukończeniu kursu będziesz mógł prowadzić kursy zawodowe dla zainteresowanych osób, które chcą podjąć lub już podjęły pracę  w firmach ochrony lub innych służbach - Policji lub Straży Miejskiej.

Czytaj więcej

Akredytacja Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

Z dumą informujemy, iż w dniu 26.10.2017 r. Stowarzyszenie "PASSA" otrzymało Akredytację Świętokrzyskiego Kuraotra Oswiaty nr KO.II.546.4.2017 na realizację szkoleń z zakresu ochrony osób i mienia - najwyższy certyfikat jakości Ministra Edukacji Narodowej przyznawany jednostkom szkoleniowym przez właściwego Kuratora Oświaty.

Czytaj więcej

Voucher na zajęcia z samoobrony!

Chcesz zrobić komuś wyjątkową niespodziankę? Wybierz oryginalny prezent! Zapraszamy do zakupu voucherów upominkowych na szkolenia z SAMOOBRONY realizowane przez Centrum "PASSA".

Czytaj więcej

Bezpłatne szkolenia dla seniorów!

Gorąco zapraszamy na udział w najnowszym projekcie Stowarzyszenia pn.: "Odkryj swoją moc! Vademecum bezpiecznego seniora". Projekt zakłada realizację cyklicznych seminariów dla osób starszych dotyczących edukacji społecznej na rzecz bezpieczeństwa . 

Czytaj więcej

Kurs na licencję DETEKTYWA

W dniu 24.10.2016 r. rozpoczynamy kurs na licencję DETEKTYWA. Szkolenie będzie trwało 5 dni. W związku z deregulacją zawodu Detektywa, licencję uzyskasz w Komendzie Wojewódzkiej Policji bez egzaminów! Zapraszamy! 508-803-111.

Czytaj więcej

Strzelanie doskonalące dla kwalifikowanych pracowników ochrony

W dniach 27-28.09.2016 r. na atestowanej strzelnicy w Jędrzejowie odbywać się będzie strzelanie doskonalące dla kwalifikowanych pracowników ochrony świętokrzyskich firm ochrony. Uczestnicy będą strzelać dynamicznie, z krótkiego dystansu. Szkolenie ukierunkowane będzie na ochronę VIP. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny. 

Czytaj więcej

Wspólne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa z Komendą Wojewódzką Policji w Kielcach

Informujemu, iż Centrum Kształcenia "PASSA" rozpoczęło współpracę z KWP w Kielcach w zakresie realizowania wspólnych szkoleń/programów/warsztatów z zakresu bezpieczeństwa. Przedsięwzięcie ma charakter darmowych szkoleń dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego. O szczegółach współpracy poinfomujemy Państwa niebawem. Patronat honorowy nad programem objął Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach.

Czytaj więcej

234