FB

Europoseł Bogdan Wenta objął patronatem honorowym nasze specjalistyczne szkolenia!

Z radością informujemy, że Poseł do Parlamentu Europejskiego Pan Bogdan Wenta objął patronatem honorowym specjalistyczne szkolenia z zakresu procedur działania w sytuacji zagrożenia realizowane przez ekspertów Europejskiego Centrum Bezpieczeństwa w Galerii Korona w Kielcach w dniu 21.04.2018 r. 

Czytaj więcej

Specjalistyczne szkolenia służb ochrony poczty polskiej

Zapraszamy na DOSKONALĄCE szkolenia dla pracowników ochrony. Wszystkie osoby, które uzyskały wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony na początku 2014 r. muszą dostarczyć do właściwych terytorialnie Komend Wojewódzkich Policji zaświadczenie o odbyciu szkolenia doskonalącego - w terminie do końca roku 2018.

Czytaj więcej

Robert Rand z USA członkiem Europejskiego Centrum Bezpieczeństwa

Miło nam poinformować, iż do elitarnego grona expertów Europejskiego Centrum Bezpieczeństwa dołączył Robert Rand - weteran armii amerykańskiej. Planujemy wiele wspólnych specjalistycznych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa publicznego i osobistego.

Czytaj więcej

Rządowy projekt w ramach programu Razem bezpieczniej

Zakończyliśmy realizację bezpłatnych szkoleń z zakresu PROCEDUR DZIAŁANIA W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH w placówkach oświatowych w Kielcach i ich najbliższym otoczeniu, w ramach rządowego programu Razem bezpieczniej - programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań.

Czytaj więcej

Projekt AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA w liczbach

Przedstawiamy podsumowanie projektu "AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA" realizowanego w ramach rządowego programu Razem bezpieczniej. W projekcie w 2,5 m-ca wzięło udział 10.180 uczestników. Projekt zakończył się wielkim sukcesem, podziękowaniami i wyróżnieniami.

Czytaj więcej

Kurs "Instruktor Taktyki i Technik interwencji"

Zapraszamy na rozpoczynający się w dniu 6.01.2018 r. kurs "Instruktor Taktyki i Technik Interwencji".  Kurs gwarantuje zdobycie tytułu instruktora! Po ukończeniu kursu będziesz mógł prowadzić kursy zawodowe dla zainteresowanych osób, które chcą podjąć lub już podjęły pracę  w firmach ochrony lub innych służbach - Policji lub Straży Miejskiej.

Czytaj więcej

Akredytacja Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

Z dumą informujemy, iż w dniu 26.10.2017 r. Stowarzyszenie "PASSA" otrzymało Akredytację Świętokrzyskiego Kuraotra Oswiaty nr KO.II.546.4.2017 na realizację szkoleń z zakresu ochrony osób i mienia - najwyższy certyfikat jakości Ministra Edukacji Narodowej przyznawany jednostkom szkoleniowym przez właściwego Kuratora Oświaty.

Czytaj więcej

Voucher na zajęcia z samoobrony!

Chcesz zrobić komuś wyjątkową niespodziankę? Wybierz oryginalny prezent! Zapraszamy do zakupu voucherów upominkowych na szkolenia z SAMOOBRONY realizowane przez Centrum "PASSA".

Czytaj więcej

Bezpłatne szkolenia dla seniorów!

Gorąco zapraszamy na udział w najnowszym projekcie Stowarzyszenia pn.: "Odkryj swoją moc! Vademecum bezpiecznego seniora". Projekt zakłada realizację cyklicznych seminariów dla osób starszych dotyczących edukacji społecznej na rzecz bezpieczeństwa . 

Czytaj więcej

Kurs na licencję DETEKTYWA

W dniu 24.10.2016 r. rozpoczynamy kurs na licencję DETEKTYWA. Szkolenie będzie trwało 5 dni. W związku z deregulacją zawodu Detektywa, licencję uzyskasz w Komendzie Wojewódzkiej Policji bez egzaminów! Zapraszamy! 508-803-111.

Czytaj więcej

234