FB

"Bezpieczne zakupy w galerii"

W dniu 08.04.2019 r. w kieleckiej galerii KORONA realizowaliśmy szkolenie z zakresu PROCEDUR DZIAŁANIA W SYTUACJI ZAGROŻEŃ W CENTRUM HANDLOWYM pn.: "Bezpieczne zakupy w galerii".

Czytaj więcej

Konferencja w MSWiA

Ogromne wyróżnienie!  Projekty profilaktyczne z zakresu bezpieczeństwa realizowane przez Stowarzyszenie Aktywności Zawodowej "PASSA" w Kielcach oraz Komendę Wojewódzką Policji w Kielcach zostały wyróżnione podczas uroczystej konferencji podsumowującej rządowy program Razem bezpieczniej 2018

Czytaj więcej

Podsumowanie projektu

W dniu 10.12.2018 r. w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Kielcach odbyła się uroczysta konferencja podsumowująca realizację II edycji projektu "Akademia bezpieczeństwa", współfinansowanego w ramach rządowego programu przeciwdziałania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej 2018.

Czytaj więcej

AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA 2

Serdecznie zapraszamy placówki oświatowe z Kielc do udziału w bezpłatnym projekcie "AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA 2 - edukacja dla bezpieczeństwa placówek oświatowych w Kielcach" w ramach rządowego programu Razem bezpieczniej - programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań.

Czytaj więcej

Samoobrona dla kobiet

Zapraszam na bezpłatne zajęcia z SAMOOBRONY dla KOBIET realizowane w ramach projektu "Akademia bezpieczeństwa II" współfinansowanego w ramach rządowego programu przeciwdziałania i ograniczania przestępczości "Razem bezpieczniej".

Czytaj więcej

Inauguracja projektu Akademia Bezpieczeństwa 2

Fotorelacja z konferencji inaugurującej projekt "AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA 2", współfinansowanego w ramach rządowego programu "Razem bezpieczmiej" - głównym partnerem projektu jest Komenda Miejska Policji w Kielcach.

Czytaj więcej

NAGRODA WOJEWODY ŚWIĘTOKRZYSKIEGO "CZYSTE SERCE"

Z dumą informujemy, iż Stowarzyszenie "PASSA" zostało laureatem Nagrody Wojewody Świętokrzyskiego CZYSTE SERCE 2018 ❤️Zostaliśmy nagrodzeni za działalność na rzecz poprawy bezpieczeństwa kobiet, seniorów, osób niepełnosprawnych oraz dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej

Służba więzienna oficjalnym partnerem projektu Akademia bezpieczeństwa

Miło nam poinformować, iż oficjalnym partnerem projektu "AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA 2 - edukacja dla bezpieczeństwa placówek oświatowych w Kielcach" została SŁUŻBA WIĘZIENNA.

Czytaj więcej

Europejska Sieć Zapobiegania Przestępczości

Miło nam poinformować, że nasz projekt AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA realizowany w ramach rządowego programu Razem bezpieczniej został wyróżniony w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Europejską Sieć Zapobiegania Przestępczości.

Czytaj więcej

PKP - po pierwsze Bezpieczeństwo!

Stowarzyszenie "PASSA" wraz z Europejskim Centrum Bezpieczeństwa realizować będzie kolejny wielki projekt z zakresu bezpieczeństwa w transporcie publicznym pn.: "Bezpieczny pracownik - bezpieczny pasażer". W roku 2018 przeszkolimy ponad 1000 pracowników Polskich Kolei Państwowych z zakresu procedur działania w sytuacji zagrożenia.

Czytaj więcej

Nieosiągalne statystki w zakresie prowadzonych szkoleń

Z dumą informujemy, iż nasze akredytowane centrum szkoleniowe w ramach dotychczasowej działalności przeszkoliło 23.326 osób i zrealizowało 22.081 godzin szkoleniowych. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia tak fenomenalnego wyniku.

Czytaj więcej

Edukacja dla bezpieczeństwa - ATAK TERRORYSTYCZNY NA SZKOŁĘ

W dniu 12.06.2018 r. w Kielcach wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Kielcach realizowaliśmy kolejne wiekie przedsięwzięcie z zakresu bezpieczeństwa. W SP nr 24 odbyły się ćwiczenia z zakresu procedur działania w sytuacji wtargnięcia do szkoły niebezpiecznego napastnika

Czytaj więcej