FB

AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA 2

Serdecznie zapraszamy placówki oświatowe z Kielc do udziału w bezpłatnym projekcie "AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA 2 - edukacja dla bezpieczeństwa placówek oświatowych w Kielcach" w ramach rządowego programu Razem bezpieczniej - programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań.

Czytaj więcej

Samoobrona dla kobiet

Zapraszam na bezpłatne zajęcia z SAMOOBRONY dla KOBIET realizowane w ramach projektu "Akademia bezpieczeństwa II" współfinansowanego w ramach rządowego programu przeciwdziałania i ograniczania przestępczości "Razem bezpieczniej".

Czytaj więcej

Inauguracja projektu Akademia Bezpieczeństwa 2

Fotorelacja z konferencji inaugurującej projekt "AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA 2", współfinansowanego w ramach rządowego programu "Razem bezpieczmiej" - głównym partnerem projektu jest Komenda Miejska Policji w Kielcach.

Czytaj więcej

NAGRODA WOJEWODY ŚWIĘTOKRZYSKIEGO "CZYSTE SERCE"

Z dumą informujemy, iż Stowarzyszenie "PASSA" zostało laureatem Nagrody Wojewody Świętokrzyskiego CZYSTE SERCE 2018 ❤️Zostaliśmy nagrodzeni za działalność na rzecz poprawy bezpieczeństwa kobiet, seniorów, osób niepełnosprawnych oraz dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej

Służba więzienna oficjalnym partnerem projektu Akademia bezpieczeństwa

Miło nam poinformować, iż oficjalnym partnerem projektu "AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA 2 - edukacja dla bezpieczeństwa placówek oświatowych w Kielcach" została SŁUŻBA WIĘZIENNA.

Czytaj więcej

Europejska Sieć Zapobiegania Przestępczości

Miło nam poinformować, że nasz projekt AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA realizowany w ramach rządowego programu Razem bezpieczniej został wyróżniony w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Europejską Sieć Zapobiegania Przestępczości.

Czytaj więcej

PKP - po pierwsze Bezpieczeństwo!

Stowarzyszenie "PASSA" wraz z Europejskim Centrum Bezpieczeństwa realizować będzie kolejny wielki projekt z zakresu bezpieczeństwa w transporcie publicznym pn.: "Bezpieczny pracownik - bezpieczny pasażer". W roku 2018 przeszkolimy ponad 1000 pracowników Polskich Kolei Państwowych z zakresu procedur działania w sytuacji zagrożenia.

Czytaj więcej

Nieosiągalne statystki w zakresie prowadzonych szkoleń

Z dumą informujemy, iż nasze akredytowane centrum szkoleniowe w ramach dotychczasowej działalności przeszkoliło 23.326 osób i zrealizowało 22.081 godzin szkoleniowych. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia tak fenomenalnego wyniku.

Czytaj więcej

Edukacja dla bezpieczeństwa - ATAK TERRORYSTYCZNY NA SZKOŁĘ

W dniu 12.06.2018 r. w Kielcach wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Kielcach realizowaliśmy kolejne wiekie przedsięwzięcie z zakresu bezpieczeństwa. W SP nr 24 odbyły się ćwiczenia z zakresu procedur działania w sytuacji wtargnięcia do szkoły niebezpiecznego napastnika

Czytaj więcej

Europoseł Bogdan Wenta objął patronatem honorowym nasze specjalistyczne szkolenia!

Z radością informujemy, że Poseł do Parlamentu Europejskiego Pan Bogdan Wenta objął patronatem honorowym specjalistyczne szkolenia z zakresu procedur działania w sytuacji zagrożenia realizowane przez ekspertów Europejskiego Centrum Bezpieczeństwa w Galerii Korona w Kielcach w dniu 21.04.2018 r. 

Czytaj więcej

Specjalistyczne szkolenia służb ochrony poczty polskiej

Zapraszamy na DOSKONALĄCE szkolenia dla pracowników ochrony. Wszystkie osoby, które uzyskały wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony na początku 2014 r. muszą dostarczyć do właściwych terytorialnie Komend Wojewódzkich Policji zaświadczenie o odbyciu szkolenia doskonalącego - w terminie do końca roku 2018.

Czytaj więcej

Robert Rand z USA członkiem Europejskiego Centrum Bezpieczeństwa

Miło nam poinformować, iż do elitarnego grona expertów Europejskiego Centrum Bezpieczeństwa dołączył Robert Rand - weteran armii amerykańskiej. Planujemy wiele wspólnych specjalistycznych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa publicznego i osobistego.

Czytaj więcej